Survivor Dora kimdir, kaç yaşında? Survivor Dora nereli, ne iş yapıyor? Uğurtan Dora biyografisi

Survivor Dora kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı olan Uğurtan Dora, Gönüllüler takımında yer alıyor. Yarışmada performansı ve tartışmaları ile dikkat çeken Survivor Dora nereli, ne iş yapıyor merak ediliyor. İşte Survivor Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2021 19:11
Değiştirme Tarihi: 01.05.2021 19:11
Survivor Dora kimdir, kaç yaşında? Survivor Dora nereli, ne iş yapıyor? Uğurtan Dora biyografisi

Sevilen yarışma Survivor 2021’de heyecan doludizgin devam ediyor. Survivor 2021 yarışmacıları ise izleyiciler tarafından araştırılıyor. Uğurtan Dora, Survivor’da Gönüllüler takımında yer alıyor. Peki, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? Survivor Uğurtan Dora biyografisi haberimizde.

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

Survivor Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğdu.  2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamlayan Uğurtan Dora, yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

SURVİVOR DORA NE İŞ YAPIYOR?

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Ayrıca Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

İLGİLENDİĞİ SPORLAR

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

SURVİVOR DORA’NIN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Uğurtan Dora, Instagram’da paylaşımlarını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla yapıyor. Yarışma öncesinde 1500 olan takipçi sayısı şu anlarda 24,8 bine ulaşmış durumda