Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Uğurtan Dora ne iş yapıyor?

Survivor Dora kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’de tartışmalarıyla sürekli gündeme gelen yarışmacısı Uğurtan Dora, Gönüllüler takımında yer alıyor. Takımların karışması ile Mavi takım ile devam eden Survivor Dora’nın hayatı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 18:19
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 18:19
Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Uğurtan Dora ne iş yapıyor?

Survivor 2021’in dikkat çeken isimi Uğurtan Dora’nın hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Survivor’a Gönüllüler takımında başlayan Uğurtan Dora, Mavi takımda yer alıyor. Parkurda performansıyla da adından söz ettiren Survivor Dora, tartışmaları ile de gündeme geliyor. İşte Survivor Dora hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

Survivor Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğdu.  2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamlayan Uğurtan Dora, yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

SURVİVOR DORA NE İŞ YAPIYOR?

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Ayrıca Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

İLGİLENDİĞİ SPORLAR

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

SURVİVOR DORA’NIN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Uğurtan Dora, Instagram’da paylaşımlarını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla yapıyor. Yarışma öncesinde 1500 olan takipçi sayısı şu anlarda 24,8 bine ulaşmış durumda.