Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler

Survivor Dora, yarışmanın gündeminden düşmüyor. Survivor 2021’de Gönüllüler takımında başlayan, Mavi takımda devam Uğurtan Dora, performansı yanında tartışmaları ile merak edilen isim. Peki, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2021 18:36
Değiştirme Tarihi: 29.05.2021 18:36
Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’de final mücadelesi sürdüren Uğurtan Dora, Mavi takımda yer alıyor. Gönüllüler takımında başlayan Survivor Dora, yarışmada tartışmaların odağında ve ismi sürekli gündeme geliyor. İzleyiciler, Survivor Dora kimdir, yaşı kaç, aslen nereli araştırıyor. İşte Survivor Uğurtan Dora hakkında merak edilenler…

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

Survivor Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğdu.  2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamlayan Uğurtan Dora, yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

SURVİVOR DORA NE İŞ YAPIYOR?

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Ayrıca Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

İLGİLENDİĞİ SPORLAR

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

SURVİVOR DORA’NIN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Uğurtan Dora, Instagram’da paylaşımlarını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla yapıyor. Yarışma öncesinde 1500 olan takipçi sayısı şu anlarda 24,8 bine ulaşmış durumda.