Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 eleme adayı Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler

Survivor 2021’de bu hafta potaya giren isim Uğurtan Dora oldu. Gönüllüler takımı sonrasında Mavi takımda başarılı bir performans sürdürüyor. Yarışmada tartışmaları ile gündeme gelen Survivor Dora’nın hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2021 19:10
Değiştirme Tarihi: 01.06.2021 19:10
Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 eleme adayı Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’de finale az bir zaman kala heyecan artmaya devam ediyor. Yarışmanın dikkat çeken ismi Uğurtan Dora, Gönüllüler takımında yer alıyor. Performansı ile birlikte tartışmaları ile dikkat çeken yarışmacı, izleyiciler tarafından kaç yaşında, nereli, boyu kaç, ne iş yapıyor şeklinde sorgulanıyor. İşte Survivor Dora hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

Survivor Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğdu.  2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamlayan Uğurtan Dora, yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

SURVİVOR DORA NE İŞ YAPIYOR?

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Ayrıca Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

İLGİLENDİĞİ SPORLAR

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

SURVİVOR DORA’NIN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Uğurtan Dora, Instagram’da paylaşımlarını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla yapıyor. Yarışma öncesinde 1500 olan takipçi sayısı şu anlarda 24,8 bine ulaşmış durumda.