Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Survivor Uğurtan Dora hakkında merak edilenler…

Survivor Dora, yarışmanın merak edilen isimlerinden biri. Survivor 2021 yarışmasına Gönüllüler takımı ile başlayan Uğurtan Dora, son altıya kalmayı başardı. Mavi takım ile yoluna devam eden Survivor Dora’nın hayatı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2021 19:23
Değiştirme Tarihi: 14.06.2021 19:23
Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Survivor Uğurtan Dora hakkında merak edilenler…

Sevilen yarışma Survivor 2021 heyecanı TV8 ekranlarında devam ediyor. Büyük ilgiyle izlenen yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri de Survivor Dora. Gönüllüler takımında yer alan Uğurtan Dora, yarışmada Dora ismini kullanıyor. Survivor Dora kimdir, yaşı, boyu kaç, nereli soruları ile araştırılan yarışmacıya dair merak edilenler haberimizde.

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

Survivor Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğdu.  2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamlayan Uğurtan Dora, yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

SURVİVOR DORA NE İŞ YAPIYOR?

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Ayrıca Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

İLGİLENDİĞİ SPORLAR

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

SURVİVOR DORA’NIN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Uğurtan Dora, Instagram’da paylaşımlarını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla yapıyor. Yarışma öncesinde 1500 olan takipçi sayısı şu anlarda 24,8 bine ulaşmış durumda.