Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021'den elenen Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler

Survivor Dora, bu akşam yarışmadan elenerek sezonu altıncı sırada tamamladı. Uğurtan Dora, Survivor 2021’e Gönüllüler takımından girdi. Yarışmadan elenmesi sonrasında Survivor Dora’nın hayatı merak konusu oldu. Peki, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 18.06.2021 00:50
Değiştirme Tarihi: 18.06.2021 00:50
Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021'den elenen Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler

Survivor 2021’de hayallerine veda eden isim Dora oldu. Sezonu altıncı sırada bitiren Uğurtan Dora, yarışmaya Gönüllüler takımı ile başladı. Parkurdaki performansı yanında tartışmaları ile de gündeme sık sık gelen Survivor Dora, geçtiğimiz günlerde bir araba kazanmıştı. Konsey sonrasında elenmesi nedeniyle Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Dora hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

Survivor Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğdu.  2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamlayan Uğurtan Dora, yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

SURVİVOR DORA NE İŞ YAPIYOR?

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Ayrıca Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

İLGİLENDİĞİ SPORLAR

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

SURVİVOR DORA’NIN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Survivor Uğurtan Dora, Instagram’da paylaşımlarını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla yapıyor. Yarışma öncesinde 1500 olan takipçi sayısı şu anlarda 39,7 bine ulaşmış durumda.