Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'ye veda eden Doğan Keser hakkındaki bilgiler

Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021’de heyecan artmaya devam ederken bu hafta yarışmaya veda eden Doğan Keser oldu. Yarışmaya sonradan katılan Survivor Doğan Keser’e dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Doğan Keser hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 07.04.2021 00:20
Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'ye veda eden Doğan Keser hakkındaki bilgiler

Survivor Doğan Keser, sevilen yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri. Survivor 2021’e yedeklerden katılan Doğan Keser, Ünlüler takımına girmişti. İki aydır mücadelesine devam eden Survivor Doğan, bu hafta yarışmaya veda etti. Peki, Survivor Doğan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Survivor 2021'den elenen Doğan Keser hakkında merak edilenler…

SURVİVOR DOĞAN KESER KİMDİR?

Doğan Keser 21 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnuspor altyapısında yetişen Doğan Keser, takımın tüm alt kategorilerinde forma terletmiş, profesyonel olarak A takımda oynamıştır. Futbolu sadece bu takımda oynadığını belirten Doğan Keser, yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle, bırakmak zorunda kalmış.

DOĞAN KESER NE İŞ YAPIYOR?

Hayatının neredeyse tamamı futbol içinde geçen Doğan Keser, farklı bir meslekle ilgilenemediğini belirtiyor. Doğan Keser askerlik dönüşünde de çeşitli serbest meslek işlerinde bulundu. Sonrasında abisiyle İstanbul Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açmıştır. Eskiden sosyal medya uygulaması Vine'da videolar çektiğini söyleyen Doğan Keser, burada hatırı sayılır bir kitle edindiğini, ancak sosyal medya hesaplarının çalınması nedeniyle oraya ağırlık vermeyi bıraktığını söylüyor.

SURVİVOR DOĞAN KESER EVLİ Mİ?

Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacısı Doğan Keser, evli ve bir kız çocuğu var.

SURVİVOR DOĞAN KESER’İN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Son zamanlarda sosyal medyada video üreten ve kendi adına mizah sayfası olan Doğan Keser’in şu an 302 bin takipçisi var. Instagram‘da aktif bir şekilde devam eden Doğan Keser’in kullanıcı adı “dogankesers”. Aynı şekilde Twitter hesabı ise 'dogankesers' şeklinde.