Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Doğan Keser nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Doğan Keser, yarışmanın merak edilen ve araştırılan isimlerinden biri. Doğan Keser, Survivor 2021’e yedeklerden geldi ve Ünlüler takımına katıldı. Peki, Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Doğan Keser’in mesleği nedir? İşte yarışmacı hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2021 18:45
Değiştirme Tarihi: 06.03.2021 18:45
Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Doğan Keser nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021’de heyecan ve mücadele oldu Ünlüler Gönüllüler çekişmesi devam ediyor. Survivor 2021 yarışmacılarının hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinde olan Survivor Doğan Keser, yedeklerden geldiği Survivor 2021’de ünlüler takımında mücadelesini sürdürüyor. Peki, Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? Survivor Doğan Keser hakkındaki bilgiler haberimizde.

SURVİVOR DOĞAN KESER KİMDİR?

Doğan Keser 21 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu spor altyapısında yetişen Doğan Keser, Zeytinburnuspor'un tüm alt kategorilerinde forma terletmiş, profesyonel olarak A takımda oynamıştır. Futbolu sadece bu takımda oynadığını, belirten Doğan Keser, yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle, futbolculuk kariyerini noktaladığını söylüyor.

DOĞAN KESER NE İŞ YAPIYOR?

Hayatının neredeyse tamamı futbol içinde geçen Doğan Keser, farklı bir meslekle ilgilenemediğini belirtiyor. Doğan Keser askerlik dönüşünde de çeşitli serbest meslek işlerinde bulundu. Sonrasında abisiyle istanbul Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açmıştır. Eskiden sosyal medya uygulaması Vine'da videolar çektiğini söyleyen Doğan Keser, burada hatrı sayılır bir kitle edindiğini, ancak sosyal medya hesaplarının çalınması nedeniyle oraya ağırlık vermeyi bıraktığını söylüyor.

SURVİVOR DOĞAN KESER EVLİ Mİ?

Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacısı Doğan Keser, evli ve 1 kız babası. Düğününden kısa süre önce babasının bir rahatsızlık yaşadığını belirten Doğan Keser, sonrasında gerçekleştirilen ameliyatta babasının sağlığının biraz daha kötüleştiğini, ailecek yoğun çaba harcayarak babalarıyla çok ilgilendiklerini ifade ediyor.

SURVİVOR DOĞAN KESER’İN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Son zamanlarda sosyal medyada video üreten ve kendi adıma mizah sayfası olan Doğan Keser’in şu an 310 bin takipçisi var. Instagram‘da aktif bir şekilde devam eden Doğan Keser’in kullanıcı adı “dogankesers”. Aynı şekilde Twitter hesabı ise 'dogankesers' şeklinde.