Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 Doğan Keser hakkındaki bilgiler

Survivor Doğan Keser kimdir? Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de heyecan sürerken yarışmacıların hayatları izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Yedeklerden gelen Survivor Doğan Keser, Ünlüler takımında yer alıyor. Peki, Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi? İşte Survivor 2021 Doğan Keser hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 08.03.2021 18:25
Değiştirme Tarihi: 08.03.2021 18:25
Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 Doğan Keser hakkındaki bilgiler

Survivor Doğan Keser yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olarak hayat hikayesi merak ediliyor. Survivor 2021’e yedeklerden katılan Doğan Keser, Ünlüler takımında mücadelesine devam ediyor. Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında? Survivor Doğan Keser aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi? Instagram hesabı nedir? İşte merak edilen soruların cevapları…

SURVİVOR DOĞAN KESER KİMDİR?

Doğan Keser 21 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnuspor altyapısında yetişen Doğan Keser, takımın tüm alt kategorilerinde forma terletmiş, profesyonel olarak A takımda oynamıştır. Futbolu sadece bu takımda oynadığını belirten Doğan Keser, yaşadığı talihsiz bir sakatlık nedeniyle, bırakmak zorunda kalmış.

DOĞAN KESER NE İŞ YAPIYOR?

Hayatının neredeyse tamamı futbol içinde geçen Doğan Keser, farklı bir meslekle ilgilenemediğini belirtiyor. Doğan Keser askerlik dönüşünde de çeşitli serbest meslek işlerinde bulundu. Sonrasında abisiyle İstanbul Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açmıştır. Eskiden sosyal medya uygulaması Vine'da videolar çektiğini söyleyen Doğan Keser, burada hatırı sayılır bir kitle edindiğini, ancak sosyal medya hesaplarının çalınması nedeniyle oraya ağırlık vermeyi bıraktığını söylüyor.

SURVİVOR DOĞAN KESER EVLİ Mİ?

Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacısı Doğan Keser, evli ve 1 kız babası.

SURVİVOR DOĞAN KESER’İN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Son zamanlarda sosyal medyada video üreten ve kendi adına mizah sayfası olan Doğan Keser’in şu an 310 bin takipçisi var. Instagram‘da aktif bir şekilde devam eden Doğan Keser’in kullanıcı adı “dogankesers”. Aynı şekilde Twitter hesabı ise 'dogankesers' şeklinde.