Yayınlanma Tarihi: 04.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 07.03.2019

Survivor'dan geçtiğimiz hafta elenmişti... Kaan Güvenilir'den özel açıklamalar

Survivor Türkiye Yunanistan'da geçtiğimiz hafta elenen Kaan Güvenilir, Acunn.com'a özel röportaj verdi. Türk takımına katıldıktan yaklaşık 2 hafta sonra elenen Kaan, bu elemenin nedenlerine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.Adaya gelmeden önce kuyusunun kazıldığını söyleyen Kaan, tüm hepsinin gerçek yüzlerini 1-2 gün içinde görüp fark ettiğini söyledi. Duruşunu bozmadığı için takım arkadaşları tarafından 'guard' alındığını belirten Kaan, eğer Hikmet'in tarafında olsaydı finale kadar gidebileceğini aktardı. 

Adada gruplaşmanın olmasının sebebini çıkarcı insanlar olması olarak işarete eden Kaan, Hikmet'in karşısına dikildim. 'Hikmet orada dur, sen böyle konuştuğun sürece benle muhatap olma yoksa olay çok farklı yerlere gider' demiştim. 

Performansını nasıl değerlendiriyorsun?

Arkadaşlarım 1 ayda adapte olmuş durumdalardı, 2 haftada yükselen bir performans grafiğim vardı. Kötü bir insan galibiyet alamaz. Benden korktuklarını düşünüyorum. Çünkü ben doğruları pat pat yüzlerine vurduğum için benle laf dalaşına girmiyorlardı. 

Türk takımından finale kimler gider?

Gerçekten hak eden Yusuf'u görüyorum. Bir duruş sergiliyor. En yakın arkadaşım da oydu. İkinci isim derseniz, hak etmeyerek Hikmet diyeceğim. Çünkü Hikmet, yanındakilerin üzerine teker teker basarak finale kadar geleceğini düşünüyorum.