Yayınlanma Tarihi: 23.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 23.03.2019

Survivor'dan elenen Hakan Kanık'tan Acunn.com'a özel açıklamalar

Survivor'da son elenen isim olan Hakan Kanık, Acunn.com'a özel açıklamalarda bulundu. Adaya erken veda ettiğini ifade eden Hakan, potada olan arkadaşlarından daha faydalı olabileceğini söyledi. Elenmesin Büşra'nın payının olduğunu söyleyen Hakan, Büşra'nın suçlu olduğunu ifadelerini kullandı.İşte Hakan Kanık'a sorulan sorular ve cevaplar

Erken elendiğini düşünüyor musun?

Kesinlikle erken elendiğimi düşünüyordum. Çünkü performansa dayalı bir eksilme olacağını düşünüyorduk. Potada olan arkadaşlarımdan daha faydalı olacağımı düşünüyordum en azından Atakan'a nazaran. Bence yanlış bir eksilme oldu takım açısından.

Adada 2 gruba ayrıldınız. Elendikten sonra yanlış grubu seçtiğini düşündün mü?

Adada tam olarak 2 gruba ayrılmadık. Bir grup kendini gruplaştırdı. Otomatik olarak diğer bir grup çıktık. Ben karakterim neyse, doğallığımı korumaya çalıştım.

Elenmende Büşra'nın rolü var mı?

Büşra'nın rolü çok büyü. Tamamen beni soktu ve yalan söylerek beni soktu. Vicdanıyla ve takım arkadaşlarıyla baş başa bırakıyorum. Tamamen yalan söylüyor. Beni neye göre potaya soktuğunu anlayamıyorum.

Türk takımından finale kimler gider?

Türk takımından finale, Hikmet abi, Seda abla, Yusuf, dördüncü olarak da Bora Abi ya da Sude gider diyorum.

Yunan takımından finale kimler gider?

Yunan takımından da 3 kişi sayacak olursam. Nikos, Panagiotis ve Afroditi olur diyorum. Bunların hepsi performanslarına göre düşüncelerim. Katerina Dalaka gelmesine rağmen, Yunan takımının en iyi kadın yarışmacısı Afroditi. 

Adada yemekleri kim yapar?

Adada yemekleri artık Seda Abla yapabilir. Belki Büşra vicdana azabı yüzünden yapabilir ama bu çabası da ters tepebilir, umarım Seda abla yapar yemekleri.