Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 23.06.2021

Survivor'dan elenen Dora ilk kez konuştu: Benden önce elenmesi gereken isim...

Survivor'da geçtiğimiz hafta elenen isimlerden ve yarışmayı 6. tamamlayan isim Uğurtan Dora olmuştu. Survivor Dora, elendikten sonra ilk röportajını verdi. Samimi açıklamalar yapan ve yöneltilen sorulara flaş yanıtlar veren Dora, favori isimlerini ve yarışmada kendinden önce elenmesi gereken ismin kim olduğunu da paylaştı. Survivor Çağrı Atakan ile ilgili de konuşan Dora, bakın başka neler söyledi? İşte Survivor Uğurtan Dora'nın açıklamaları

Survivor'da en zorlandığı an

Spesifik bir an yok. Son 1.5 aydır ciddi bir ağrı ile uğraşıyorum. Parkurlarda anca idare ediyordum. Zaman geçmesi çok sıkıntıydı benim için. Yapacak bir şey kalmıyor belli bir zamandan sonra. İlk başlarda aile özlemi oluyordu. Normal hayatındaki zamanları düşünmek bana zor geliyordu. Genel olarak sakatlıklar ve zaman geçmesi zorladı beni. 

Vedanın ardından adada neler değişir

Taşlar oturmuş vaziyette. Adalar birleşti, herkes konuşur halde. Bu saatten sonra herkes şampiyonluk yolunda ilerlemeye çalışıyor. Çok değişiklik olacağını sanmıyorum.

"FAVORİLERİM AYŞE VE POYRAZ"

Benden önce elenmesi gereken kişi Aleyna'ydı. Favori isimlerim Ayşe ile Poyraz. İkisini de birbirinden ayıramıyorum Hangisinin şampiyon olacağı merak konusu. Kim ikinci olursa yazık olacak diyorum.

"SAMİMİYETİ GÖRMEDİM"

Ayşe'nin Aleyna Kalaycıoğlu tarafından yönlendirildiğini düşündüm. Bu kadar fazla hesap kitap yapmaya çalışan bir insanla iyi geçinemem açıkçası. Biraz doğal olması, içten olması lazım. Samimiyeti görmedim. Her konuşmanın arkasında bir neden yattığını yansıttı. 

Çağrı aynadaki yansımam gibiydi. Çok iyi bir insan olduğunu anladım. Kavgalar illa ki oluyor. Şu anda İsmail Balaban ile de iyiydim. Başlarda gereksiz laflar etmiştik. Sürtüşmeler kavgalar olacaktır. 

'Artık sadece kırmızı takımla değil, bazı değerlerle savaşıyoruz' dedin. Bu değerler senin için ne?

Burada rekabet en üst seviyede, herkes karakteriyle varoluş çabasında. Herkes her şeyini vererek burada olma çabasında. Siz dümdüz karakter olarak geliyosunuz ama karşı tarafta başka konularla öne çıkmaya çalışan insanlarla karşı karşıyasınız. Ben buraya ne ailemin, ne annemin babamın kimliğiyle gelmedim. Uğurtan Dora kimliğiyle geldim. Maddi durumumum, sağlık durumum, iş durumum kimseyi ilgilendirmeyen şeyler. 

Son altıya kaldın. Bu zamana kadar geleceğini biliyor muydun?

Survivor'da yarışmacı olarak değil burayı yaşamak için geldim. Hedeflerim, aşmak istediğim engeller vardı. Çok özgüven sahibi olmaya gerek yok, 11 insan geliyor hepsinin de hedefi aynı. Aşama aşama gitmek o yüzden daha iyi. Böyle bir terazide bilmediğiniz denklemler ortaya çıkıyor. Bana bu özgüveni veren beni o potadan çıkaran o insanlardır. Bu gücü hissettiğiniz anda en yüksek binadan da atlarız diyorsunuz. Bu iş nereye gidiyor acaba diye kendime sorduğum zamanlar da oldu.