Yayınlanma Tarihi: 06.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 06.03.2019

Survivor'da yiyecek tartışması... Dimitra'dan şok itiraf | TV'de YOK

Survivor Türkiye Yunanistan'da Yunan takımı yarışmacılarından Dimitra'nın yerde yiyecek bulup gizlice yediği ve takıma yalan söylediği anların özel görüntüleri ilk kez Acunn.com'da yayınlandı.Dimitra ve Vasilis Vasilikos'un açıklamaları şu şekilde: 

Dimitra: Bir ara bir yanlış anlaşılma oldu. Yerde bir şey buldum ve yemek yememiş olan 2 kişiyle paylaşmak istedim. Başlangıçta, 'yerde bulmadım' demiştim, öyle cevap vermek istemiştim. Vasilis Simos bu konuyu tekrar gündeme getirdi ve bana yalancı olduğumu söyledi. Arkadaşlar bana yemek bulup bulmadığımda ilk sorduklarında 'hayır' demiştim. Hal ve hareketlerimden anlamışlardı gerçeği. Paylaşılmayan ufak bir şey olduğu için bunları söylemek istememiştim. O an onlara yalan söyledim. O an içimden bu gelmişti. Doğruyu söylesem hepsi çıldıracaktı. Aç olduğumuz için herkesin duyguları karmakarışık.

Vasislis Vasilikos: Takımdan biri devamlı yalanlar söylüyor. Sorun ise bizi yalancı durumuna düşürmesi. Bu kişi Dimitra... Yalanlarını yakalayıp söylüyoruz ama kötü biz oluyoruz. Bu konu hakkında çok kez konuştuk. Artık anladığını düşünüyoruz. Hata onda iken, kendi çıkarı için bizi kullanmayacaktır. Neden kabul etmiyor? Kuralları çiğniyor... Beni en çok rahatsız eden bu. Şu an yalancı görünen benim. Ben ufak yalanlar söyleyebiliyorum ama kendi çıkarım için değil. Burada ufacık bir ekmek kırıntısı bile çok değerli. Gidip bunu yalnız başına yiyorsun ve ben seni görüyorum. Paronayak değilim ve aklımdan uydurmuyorum. Sen beni paronayak, deli ve aptal yerine koyamazsın. Ardından da benim yüzüme söyleyeceğin yerde herkesi teker teker karşına alıp benim suçum olduğunu söylüyorsun.