Yayınlanma Tarihi: 17.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 17.02.2019

Survivor'da sürpriz oyun heyecanı! Türk-Yunan yarışmacılar birlikte yarışacak

Survivor Türkiye-Yunanistan dokuzuncu bölümde sürpriz oyun heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı oyunun detaylarını anlattıkça heyecan arttı. Türk yarışmacılarla, Yunan yarışmacılar birbirleriyle eşleşti ve ödül için mücadele ettiler.Survivor Türkiye-Yunanistan dokuzuncu bölümde yarışmacılar bu kez ödül için rakipleriyle birlikte mücadele ettiler. Kura ile Türk ve Yunan yarışmacılar birbirleriyle eşleşti. Kızlarda eşleşen isimler birlikte ödül için yarıştılar.

ACUN ILICALI SÜRPRİZ OYUNLA İLGİLİ BUNLARI SÖYLEDİ
Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu geride kalırken, dokunulmazlık oyununun hemen sonrasında konuşan Acun Ilıcalı, yarışmacılara 'sürpriz' oyun ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Önceki yarışma konseptine göre biraz farkılılık gösteren bu oyun için Ilıcalı, 'Bu sene için güzel bir sürpriz, ödüle odaklanmayın, sürpriz olan oyunun kendisi. Değişik bir şey yapacaksanız şu anda. Bu sene ilk defa bireysel yarışacaksınız, bayrak yarışı yapacaksınız ve takım arkadaşınız Yunan takımından olacak. Güzel bir ödül var, kazanırsanız Yunan takımından arkadaşınızla birlikte gideceksiniz.' diyerek oyunu böyle anlattı.