Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 25.04.2020

Survivor'da sayıyı kaybeden Evrim gözyaşlarına hakim olamadı

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 57. bölümünde 1. dokunulmazlık ve ödül oyununda sayıyı kaybeden gönüllüler takımından Survivor Evrim gözyaşlarına hakim olamadı. İşte o anlar...Survivor 2020 yeni bölümde dokunulmazlık oyununda kaybedilen sayı sonrasında Evrim gözyaşlarına hakim olamadı. 25 Nisan 2020 tarihli Survivor 57. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ilk dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Oyunda Evrim, kaybettiği sayı sonrasında ilk olarak benchte taşıma işini yapan arkadaşı Gizem’le tartıştı. Sonrasında ise sinirlerine hakim olamadı ve gözyaşlarına boğuldu.

SURVİVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Evrim Keklik, 29 yaşında ve İstanbul doğumlu. İlkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü'nde voleybola başladı ve 10 yıl boyunca devam etti. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldu ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferi gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavileri uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldı. Bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam etti. Üniversitede 4 yıl yüzdü ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak  mezun oldu. Üniversite eğitimi 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailesinin yanına 2017 yılında geri döndü ve sualtı hokeyine başladı. 1 yıldır bu spor ile ilgileniyor. Ayrıca bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyor.

24 NİSAN SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da erzak oyunu takımlar için ayrı bir önem taşıyor. Özellikle açlıkla mücadele verilen Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler takımları, haftalık erzağı kazanmak uğruna yoğun emek harcadı. Gönüllüler, avantaj oyununu kazanarak oyun öncesinde önemli bir avantaj elde etti. Survivor’da erzak oyunu ilk bölümü, iki takım arasında gitti geldi. Fakat 5-5’ten sonra Gönüllüler aradaki farkı açmaya başladı. Ve üst üste beş sayı kazanarak skoru 10-5’e getirmeyi başardı. Erzak oyununu kazanan Gönüllüler, uzun bir aradan sonra erzak paketine kavuşmanın sevincini yaşadı.

23 NİSAN VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde Acun Medya ile Survivor yarışmacılarının karşı karşıya geldiği voleybol maçında nefesler tutuldu. Ödülü açıklayan Ilıcalı, "Eğer biz kazanırsak, bizi tutanlar pilav, et, salata ve tatlı yiyecek. Karşı takım kazanırsa onları tutanlara ise karışık ızgara et, yoğurt, salata, içecek ve 3 çeşit tatlı veriyorum" dedi. Acun Ilıcalı, İrem ve Nisa'dan oluşan Acun Medya takımı ile Evrim, Ardahan ve Cemal Can'dan oluşan takım arasındaki voleybol maçı büyük heyecana sahne oldu. Voleybol maçını kazanan takım ise 3-0'lık skorla Acun Medya oldu.

23 NİSAN ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in 55. bölümünde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacıların eğlenceli vakit geçirdiği ve birbirine üstünlük kurarak ödüle ulaşmak istediği Anlat Bakalım oyununda, sadece bir takım ödülün sahibi oldu. Frambuazlı cheesecake ve soğuk kahve ödüllü Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı, 10-2 gibi farklı bir skorla kazandı.

22 NİSAN SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde sembol ve ödül heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı kadın yarışmacıları sıra sıra birbirlerini oyundan elemek için ter döktü. Bu mücadelelerin sonunda kadınlarda Aycan ve Nisa, sembol için kadınlar finaline adını yazdıran iki isim oldu. Günün başarılı isimlerinden Nisa, rakibi Aycan'a karşı parkurda daha başarılı olarak sembolü kazanana isim oldu. 

Erkeklerde Ersin Korkut ve Ardahan, sembol finalinde yer alan yarışmacılar oldu. Ersin Korkut, atışlardaki müthiş performansıyla fark yaratan bir isim oldu ve sembolü geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da kazanmayı bildi.