Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor'ın yeni yarışmacıları kim?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümüyle bu akşam heyecan seviyesini artırmaya devam ediyor. Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı arasında heyecan dolu bir ödül oyunu müsabakası yaşandı. Acun Ilıcalı ödül oyunu öncesinde Survivor'a yedeklerden katılan yeni yarışmacıları çağırdı ve yeni yarışmacılar Survivor'da ilk oyunlarına çıktı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor'ın yeni yarışmacıları kim?

Yayınlanma Tarihi: 01.02.2021 22:53
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 00:10

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeni ve heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde bu akşam nefes kesen anlar yaşanmaya devam etti. İki takım yarışmacıları bu akşam ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Oyun öncesinde Survivor'a katılan yeni yarışmacılar Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor'ın yeni yarışmacıları kim?

SURVİVOR'IN YENİ YARIŞMACILARI KİMLER?

Survivor Gonca Kakar

Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımının yeni yarışmacısı olan Gonca Kakar'ın kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. Gonca Kakar 1 Temmuz 1989 doğumludur. Mersin Üniversitesi'nde eğitim gören Gonca Kakar BESYO okumuştur. Beden eğitimi öğretmeni ve pilates eğitmeni olan Gonca Kakar güçlü fiziğini yaptığı sporlara borçlu.

1.77 boyunda ve 64 kilo olan Gonca Kakar'ın hobileri arasında dalış yapmak (scuba diving), spor yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmek yer alıyor. 

Survivor Aleyna Çalışkan

Aleyna Çalışkan kimdir sorusunun yanıtı, Survivor2021 izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

Survivor Doğan Keser

Doğan Keser 21.05.1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu spor altyapısında yetişen Doğan Keser, profesyonel olarak A takımda oynadı. Fakat futbolu sadece bu takımda oynadığı, başka takımda oynamak kısmet olmadığını belirtiyor.  

Doğan Keser, askerlik dönüşünde de çeşitli serbest meslek işlerinde bulundu. Sonrasında abisiyle istanbul Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açmış.  

Survivor izleyicileri, yarışmacılar hakkında merak ettiği konulardan biri de medeni durumu oluyor. Yeni yarışmacı için internette Doğan Keser evli mi sorusu araştırılıyor. Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacısı Doğan Keser, evli ve 1 kız babası.

FUTBOL MAÇININ ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda futbol maçına çıktı. Oyun öncesinde Acun Ilıcalı, oyunu kazanan takımın Oreo yiyeceğini açıkladı. Aynı zamanda genel skorda 5'e ulaşan takım tadım yapabilecek.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı arasında heyecan dolu bir ödül oyunu oynandı. Kum sahada karşılıklı futbol oynayacak olan iki takım yarışmacıları, oyun alanında oldukça zorlu mücadelelere çıktı. Heyecan dolu ödülde Survivor'a katılacak olan yeni yarışmacılar da yer aldı ve ilk performanslarını bu oyunda sergilediler. Futbol maçında Ünlülerden Barış Özbek, Gönüllülerden Steven bilgi ve tecrübelerini ortaya koydu. Nefes kesen maçta Steven ayrıca maçın tek kırmızı kartını gördü. Maçın sonunda 10'a 7 skorla kazanan Gönüllüler oldu.