Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu hangi takım kazandı?

Survivor’da bu akşam yeni yarışmacılar katıldı ve ödül oyunu heyecanı yaşandı. 11 Şubat 2021 Survivor Türkiye’nin 25. bölümünde Gönüllüler takımına Öykü ve Berkay, Ünlüler takımına Yiğit adlı yeni yarışmacılar dahil oldu. Survivor 2021’de yeni yarışmacılar, kendilerini ödül oyunu parkurunda göstermeye çalıştı. Survivor izleyicileri, ödül oyununu hangi takım kazanacak ile birlikte yeni yarışmacılar nasıl bir performans sergileyecek merak ediyordu. Sonrasında oynanacak Anlat Bakalım oyununda ise kahkahalar yine havada uçuştu. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? Günün ödülleri ne oldu?

Yayınlanma Tarihi: 12.02.2021 00:41
Değiştirme Tarihi: 12.02.2021 00:53

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler – Gönüllüler formatı ile heyecan devam ediyor. Survivor Türkiye’de takımlar, üç yeni yarışmacının katılmasının heyecanını yaşadı. Sonrasında oynanan ödül oyununda mücadele zirveye çıktı. Akşam bölümünde oynanan Anlat Bakalım oyunu ise yarışmacıların komik anları ile izleyenleri gülmekten kırık geçirdi. 11 Şubat Perşembe akşamı Survivor 25. bölümde ödül oyununu ve Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? Ödül ne idi? İşte Survivor yeni bölüm detayları…

SURVİVOR’UN YENİ YARIŞMACILARI

Survivor’da mücadele doludizgin devam ederken yeni yarışmacıların katılmasıyla heyecan daha da artacak. Üç yeni yarışmacıdan Yiğit Ünlüler takımına, Öykü ve Berkay ise Gönüllüler takımına dahil oldu. Yeniden şekillenen kadrolar ile iki takım ödül oyununda karşılaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YENİ HAFTANIN KAPTANLARINDA DEĞİŞİKLİK OLDU MU?

Survivor'da yeni haftanın kaptanları, ödül oyunu öncesinde belirlendi. Ünlüler takımında yapılan oylama ile Barış bir kez daha kaptan seçildi. Gönüllüler takımında ise Reşat kaptanlık yapmak istemediğini söyledi ve aday olarak Yunus Emre'yi söyledi. Farklı isimlerin söylendiği oylamada en fazla oy alan Yunus Emre, Gönüllüler takımı kaptanı oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KAZANANA VERİLECEK ÖDÜL!

Survivor yeni bölümde ödül oyununda Murat Ceylan, yarışmacıları heyecanlandıran ödülü açıkladı. Bu akşam ödülü oyununu kazanan takımın yarışmacıları, bazlama tost ve çay yiyebilecek. Ayrıca arcelik.com.tr'den sSevgililer Günü'ne özel 10 bin liralık hediye çeki kazanacak, sevdiklerine hediye edebilecekler.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın yeni bölümündeki ödül oyunu öncesindeki avantaj oyunu da nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Erkeklerde Ünlüler, kadınlarda Gönüllüler kazanınca oyun final atışlarına kaldı. Bu atışlar için Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Poyraz seçildi. İki yarışmacı, verilen tek disk ile sembolleri devirmeye çalıştı. Üç sembolü ilk deviren Poyraz oldu. Böylece seçim avantajını Gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'in yeni bölümünde yeni yarışmacıların da katıldığı ödül oyunu oynandı. Yarışmacılar, ödül oyunu parkuru ortasında bulunan kelimelerin tek mi çift mi olduğuna bakmaları ve bu kelimeleri göre oyunun sonunda doğru sandığı seçmeleri gerekiyor. Böylece birinde daha fazla disk bulunan kutuyu seçerek atışlarda avantaj elde etmiş oldu. Oyunun başında Gönüllüler hızlı başladı ve 4-0 öne geçti. Sonrasında ise Ünlülerin atağı geldi ve skorda 6-5 öne geçti. Ardından bir Ünlüler bir Gönüllüler öne geçti. Fakat oyununda sevinen takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı, 10-8 skorla ödül oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor'da yarışmacıların heyecanla beklediği ödülü Murat Ceylan açıkladı. Bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım yarışmacıları "turta" yiyebilecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de yarışmacıların stres atıp eğlendikleri Anlat Bakalım oyunu izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Anlat Bakalım oyununda bir yarışmacı, yasaklı kelimeleri söylemeden gösterilen kelimeyi arkadaşına anlatmaya, diğer arkadaşı ise bu kelimeyi doğru tahmin etmeye çalıştı. Verilen süre içinde en fazla kelimeyi bilen sayıyı takımına kazandırdı. Bu süre içinde yarışmacıların kelimeyi tarif ederken veya tahmin ederken komik halleri bir kahkaha tufanına döndü. Beş olanın kazandığı Anlat Bakalım oyununda gecenin rekoru sekiz kelime bilen İsmail - Batuhan ikilisine ait oldu. Bol kahkahalı Anlat Bakalım oyununu kazanan 5-3 skorla Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.