Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? | İşte 2 Haziran Survivor Türk Yunan karma ödül oyununu kazanan takım

Survivor 2021 Türkiye Yunanistan karma ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, Survivor izleyicileri tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Survivor’da bu akşam Türkiye ve Yunanistan takımları yeniden karma bir takım oluşturarak muhteşem bir ödül için mücadele etti. Kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayrılan yarışmacılar, parkurda adeta fırtına gibi esti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor Türkiye Yunanistan karma ödül oyununu kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2021 22:20
Değiştirme Tarihi: 02.06.2021 22:27
Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? | İşte 2 Haziran Survivor Türk Yunan karma ödül oyununu kazanan takım

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor Türkiye 2021’de bu akşam Türkiye ve Yunanistan takımları, karma bir takım oluşturarak ödül oyunu için mücadele etti. Oldukça zorlu bir parkurda ve sıcak bir havada yarışan yarışmacılar parkurda zorlu anlar yaşadı. Heyecan dolu mücadelenin ardından Survivor Türkiye Yunanistan karma ödül oyununu kazanan takım belli oldu. İşte detaylar…

SURVİVOR TÜRKİYE YUNANİSTAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye Yunanistan karma ödül oyunu, bu akşam Survivor izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Survivor Türkiye ve Yunanistan takımları, bu akşam ödül oyunu için karma bir takım oluşturdu ve iki takım yarışmacıları kırmızı ve mavi takım olarak ikiye bölündü. Son ana kadar seyir keyfi yüksek mücadelelerin yaşandığı Survivor’da, ödül oyununu kazanan takım büyük bir mutluluk yaşadı. Survivor’da heyecan dolu mücadelenin ardından mücadeleyi kazanan takım 10-9'luk skorla kırmızı takım yarışmacıları oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Türkiye 2021'de bu akşam oynanan Türk Yunan karma ödül oyununu kazanan kırmızı takım oldukça güzel bir villaya gidip keyifli vakit geçirecek.

SMS BİRİNCİLERİ VE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor’da geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında Mavi takım ve Kırmızı takım birer eleme adayı çıkardı. Mavi takımın ilk adayı Dora olurken Kırmızı takım Aleyna Çalışkan’ı aday gösterdi. Bu haftanın Mavi takımın SMS birincisi Steven olunca Poyraz, otomatikman takımın ikinci adayı oldu. Kırmızı takımın SMS birincisi Berkay ise Batuhan’ı aday olarak gösterdi.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu hafta, ada konseylerinde Mavi takım Dora’yı, Kırmızı takım Aleyna Çalışkan’ı aday göstermişti. Yapılan ada konseyinde SMS birincileri Steven ve Berkay oldu. Berkay, Batuhan’ı aday olarak gösterirken Poyraz, mecburi olarak potaya giren isim oldu. Bu isimler arasında seyirci oylamasında rakiplerine göre daha az SMS oyu aldığı için Aleyna Çalışkan, Survivor’dan elendi.