Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 18 Ocak Survivor 2021 ödülü kazanan takım kim oldu, ödül neydi?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren herkes tarafından büyük bir heyecanla izlenen yarışma programı Survivor 2021'in dün akşam yayınlanan bölümünde müthiş bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da ödül oyununda karşı karşıya gelecek olan yarışmacılar dün akşam oyun öncesi büyük bir sürpriz yaşadı ve 4 yeni yarışmacı Survivor'a dahil oldu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 18 Ocak Survivor 2021 ödülü kazanan takım kim oldu, ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2021 11:26
Değiştirme Tarihi: 19.01.2021 11:26
Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 18 Ocak Survivor 2021 ödülü kazanan takım kim oldu, ödül neydi?

Survivor'da ödül oyunu heyecanı ve parkur mücadeleleri nefes kesmeye devam ediyor. Survivor 2021'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde iki takım yarışmacıları da ödülü duyunca adeta çılgına döndü. Kazanan takımın tıka basa karnını doyuracağı ödül oyunu öncesinde büyük bir sürpriz yaşandı ve Survivor'da hem ünlüler hem gönüllüler takımına iki yeni yarışmacı dahil oldu. Sergen, Bahar, Duygu ve Baran'ın dahil olduğu Survivor'da ilk oyunda yeni yarışmacıların performansı göz doldurdu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 18 Ocak Survivor 2021 ödülü kazanan takım kim oldu, ödül neydi?

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde takımlar ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Avantaj oyununu kazanan Gönüllüler, yarışmak istedikleri yarışmacıları seçtikten sonra oyuna geçildi. Oyunda kuleden geçip labirente giren yarışmacılar, sarmal ip köprüden geçtikten sonra atışlara geliyor. Burada dizili on labutu ilk deviren yarışmacı, takımına sayı kazandırmış olacak. Oyundaki ilk karşılaşma iki yeni yarışmacı arasında oldu. Ünlülerden Sergen, Gönüllülerden Baran ilk kez parkura çıktı. Sergen, parkurdaki hızı ile büyük övgü aldı. Baran geriden gelmesine rağmen rakibine göre atışlarda başarılı olunca ilk sayısını aldı ve Gönüllüleri 1-0 öne geçirdi.

Survivor 8. bölümde ödül oyununa iyi başlayan takım Gönüllüler oldu. Farkı açan ve bir ara 7-3 skoru yakalayan Gönüllüler takımını, Ünlüler takımı üst üste aldığı sayılar ile yakaladı ve durumu 7-7 yaptı. Müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği ödül oyununda skor 9-8 olunca her iki takımdan en iyi erkek ve kadın yarışmacılarını çıkardı. İlk oyunda Steven ile Sergen karşılaştı. Bu oyunu kazanan Sergen, Survivor tarihine geçerken skoru da 9-9 yapmayı başardı. Son oyunda ise Merve ile Ayşe parkura çıktı. bu oyunu kazanan takımına ödülü kazandıracaktı. Nefeslerin tutulduğu, heyecanın tavan yaptığı karşılaşmayı kazanan Ayşe oldu ve Gönüllüler takımına uzun bir aradan sonra yemek ödülü kazandırdı.

ÖDÜL NE OLDU?

Survivor 8. bölümde oyun öncesinde kazanılacak ödülün ne olacağı açıklandı. Oynanacak ödül oyununu kazanan takım yarışmacılarına beşer tane sigara böreği yiyebilecek.