Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak? 8 Şubat Survivor 2021 yeni bölüm tanıtımında sinirler geriliyor

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam eden Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Açlıkla mücadele eden iki takım yarışmacıları bu akşam oyun öncesinde ödülü gördükleri anda adeta çılgına dönecek ve parkurda zorlu bir mücadele başlayacak. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak?

Yayınlanma Tarihi: 08.02.2021 10:48
Değiştirme Tarihi: 08.02.2021 10:48

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük rekabet sürmeye devam ediyor. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununun ardından her iki takımdan da birer eleme adayı belirlendi. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında bu akşam kritik bir ödül oyunu oynanacak. Oldukça aç olan iki takım yarışmacıları ödülü kazanmak için parkurda adeta canla başla mücadele edecek. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak?

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak sorusunun yanıtı, bu akşam oynanacak olan mücadele sonrasında belli olacak. Survivor 2021 ünlüler gönüllüler 8 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında, Murat Ceylan'ın ödülü duyurduğu anda yarışmacıların çılgına dönmesi herkesi heyecanlandırdı. Ödülün ne olduğu oldukça merak edilirken, ödül oyununda yaşanan gerginlikler de yeni bölüme adeta damgasını vuracak.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımında eleme adayı belirlenmesi için konsey gerçekleştirildi. Ünlüler takımında yapılan konsey sonrasında takım kararıyla en çok oyu alan isim Doğan Keser oldu ve Doğan Keser haftanın ilk eleme adayı olarak belirlendi. 

Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı ise oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından belirlendi. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu oldukça heyecanlı geçti ve ünlüler takımı bu kez hata yapmayarak dokunulmazlığı kazanan taraf oldu. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı ise ada konseyine giderek eleme adayı oylaması yaptı. Gönüllüler takımında takım kararıyla en çok oyu alan ve bu haftanın ikinci eleme adayı olarak belirlenen isim Hanzade oldu.