Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak? 4 Şubat Survivor 2021 tanıtımında ödül ne?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecan fırtınasıyla takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Ödül oyunu öncesi Murat Ceylan ödülü açıkladığı anda iki takım yarışmacıları da adeta çılgına dönecek. Ödülü öğrenen yarışmacılar, oyunu kazanmak için parkurda adeta fırtına gibi esecek. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak? 4 Şubat Survivor 2021 tanıtımında ödül ne?

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2021 11:03
Değiştirme Tarihi: 04.02.2021 11:23

Survivor'da ödül oyunu heyecanı bu akşam yayınlanan yeni bölümle birlikte devam edecek. Açlıkla boğuşan ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu akşam ödülü gördükleri anda adeta çılgına dönecek. Heyecan dolu parkuru ödülü kazanmak için en kısa sürede tamamlamak isteyen yarışmacılar zor anlar yaşayacak. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak? 4 Şubat Survivor 2021 tanıtımında ödül ne?

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Oldukça aç olan iki takımda Murat Ceylan'ın açıkladığı ödülü görünce sevinçten adeta havaya zıplayacak. Karınlarını tıka basa doyurmak isteyen iki takım yarışmacıları parkurda adeta fırtına gibi esecek ve ödülü kazanmak için son ana kadar yarışacak. Survivor'da merakla beklenen ödülün ne olduğu ise bu akşam yeni bölümle birlikte belli olacak.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de salı akşamı eleme konseyi toplandı ve açıklanan SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim ortaya çıktı. Bu hafta, iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kaybetmiş, ilk eleme adayı Duygu, ikinci eleme adayı Poyraz olmuştu. SMS birincisinin Poyraz olması sonrasında adaylığı düştü. Bu yüzden SMS ikincisinin kim olduğu da açıklandı. Ve bu isim Dora oldu. Poyraz, ikinci eleme adayı olarak Ayşe'yi, Dora ise üçüncü eleme adayı olarak Reşat'ı söyledi. Bu üç isim arasında rakiplerine göre daha az oy alan Duygu, Survivor'dan elendi.