Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak? 15 Şubat Survivor 2021 oyun alanında sinirler geriliyor...

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam heyecan dolu bir ödül oyunu mücadelesi yaşanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu akşam Survivor'da muhteşem bir ödül için karşı karşıya gelecek. Ödülü gören yarışmacılar oyun alanında adeta çılgına dönecek. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak?

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2021 16:54
Değiştirme Tarihi: 15.02.2021 16:54
Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak? 15 Şubat Survivor 2021 oyun alanında sinirler geriliyor...

Survivor'da bu akşam ödül oyununu kimin kazanacağı, Survivor izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. TV8 ekranlarında bu akşam Survivor 2021'in yeni bölümü yayınlanacak ve iki takım yarışmacıları harika bir ödül için karşı karşıya gelecek. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanacak olan voleybol mücadelesinde yer yer iki takımda da sinirler gerilecek. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazanacak?

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yaşanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu akşam Survivor'da harika bir ödül için karşı karşıya gelecek. Acun Ilıcalı ödülü açıkladığı anda iki takım yarışmacıları da adeta çılgına dönecek. Survivor'da ödülün ne olduğu bu akşam yayınlanacak olan Survivor'ın yeni bölümünde öğrenilecek. 

SURVİVOR’DA İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’ın 27. bölümünde oynanacak dokunulmazlık oyunu merakla bekleniyordu. İlk oyunu Gönüllülerin kazanması nedeniyle bu oyun, Ünlüler için tamam mı devam mı niteliğinde bir oyun idi. Gönüllüler ise bu dokunulmazlık oyununu da alarak rakiplerinden bir kişi daha eksiltmeye çalışacak. Kuvvet ve dengenin önemli olacağı oyunda izleyicileri kıran kırana bir mücadele yaşandı. Sayıyı almak için temkinli hareket eden yarışmacılar, rakibini düşürmek için çeşitli teknikler denediler. Böylece ortaya nefes kesen karşılaşmalar çıktı. Bu şekilde oynanan dokunulmazlık oyununda skorda denge uzun süre korundu. Gönüllüler takımı, iki oyunu üst üste alarak skoru 9-7 yaptı. İsmail, Berkay'ı yenerek skoru 9-8 yaptı. Nefeslerin tutulduğu oyunda Ayşe ile Merve karşı karşıya geldi. Oyunu 2-1 kazanan Ayşe, haftanın ikinci dokunulmazlığını Gönüllüler takımına getirdi. Böylece Gönüllüler takımı, sezon boyunca ilk defa üst üste iki dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu.

SURVİVOR’DA HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da yayınlanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda, dokunulmazlığı kaybeden takımla birlikte eleme adayının da kim olacağı merak konusuydu. Survivor 2021’de oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında toplanan ada konseyinde bir oylama yapıldı. Kaybeden Ünlüler takımda erkek yarışmacılar için yapılan oylamada adı yazılanlar 4 Hayrettin, 4 Çağrı ve 2 Sergen oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Çağrı, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı oldu.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne olmuştu. İki takım arasında gidip gelen oyunda karşılıklı alınan sayılar ile skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı. Yapılan bayrak yarışında başarılı olan takım Gönüllüler oldu ve aldıkları sayı ile dokunulmazlığı kazandılar. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında yapılan oylama sonucunda eleme potasına giren Doğan, haftanın ilk eleme adayı oldu.