Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 14 Ocak Survivor 2021'de ödül ne idi?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Survivor bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelen ve iki takım arasında kıran kırana bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Karınları oldukça aç olan iki takımda kazanmak istediği ödül oyununu, hangi takımın kazanacağı ise büyük merak konusu idi. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 14 Ocak Survivor 2021'de ödül ne idi?

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2021 10:49
Değiştirme Tarihi: 15.01.2021 00:47

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam eden Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılar bu akşam güzel bir ödül için karşı karşıya geldi. Yeni bölüm fragmanında iki takım yarışmacılarının ödülü duydukları anda sevinçten çılgına döndükleri an ise herkesi meraklandırdı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 14 Ocak Survivor 2021'de ödül ne oldu?

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNU HEYECANI

Survivor 2021'in yeni bölümünde bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı arasında ödül oyunu heyecanı yaşandı. Güzel bir ödül için bu akşam parkurda savaş verenolan yarışmacılar, ödülü kazanıp karınlarını bir güzel doyurmak istiyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında bu akşam oynanan mücadelede, parkurda kendini en iyi şekilde gösteren takım güzel bir ödülün sahibi oldu. Nefes kesen mücadelede iki takım yarışmacıları da müthiş bir efor sarfetti. Son ana kadar ödülü kovalayan iki takımın mücadelesi nefes kesti. Bu zevkli mücadeleden galip ayrılan ve ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVIVOR'DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor'ın yeni bölüm fragmanında ödülü gören yarışmacıların sevinçleri herkesi heyecanlandırdı. İzleyiciler ödülün ne olduğunu merak ediyordu. Murat Ceylan, oyun öncesinde müthiş ödülü açıkladı. Kazanan takım yarışmacıları birer tabak kurufasülye - pilav yemenin keyfini yaşayacak.

SURVİVOR'IN İLK KAPTANLARI

Survivor 2021'de başlatılan yeni uygulama ile takım kaptanları seçildi. Oyun öncesinde iki takım yarışmacıları tarafından verilen oylar sonucunda Ünlüler takımı kaptanı Barış, Gönüllüler takımı kaptanı Reşat seçildi.

SURVİVOR’DA ELENEN İSİM KİM OLDU?

Survivor 2021 4. yeni bölümde gözler 1. Hafta SMS sıralamasındaydı. Survivor 2021'in iilk haftasında dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında SMS oylaması yapılmıştı. Bu oylamanın sonucunda bu haftanın en fazla SMS oyunu alan, SMS birincisi olan yarışmacı Poyraz oldu. Sena ve Dora'nın olduğuj eleme potasına üçüncü eleme adayını belirleyen Poyraz, haftanın üçüncü eleme adayı olarak Reşat'ı gösterdi. Survivor'da ilk haftanın eleme adayları arasında rakiplerine göre daha az SMS oyu alan Sena, Survivor'dan elenen isim oldu.