Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 30.05.2020

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? İşte Survivor 2020 ödülü kazanan takım

Survivor 2020'nin 91. bölümünde ödül oyununda ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında gergin dolu anlar yaşandı. Survivor 2020'de ödül oyununda neler yaşandı, kimler talihsiz olaylar yaşadı? İşte o heyecan dolu anlar...TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020, heyecan dolu bölümleri ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Survivor’ın 29 Mayıs Cuma günü ekrana gelen 91. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Nefis bir akşam yemeği ödülü için takımlar kıyasıya bir rekabete girişti. Müthiş mücadele sonrasında Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2020 ödül oyunu detayları…

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler ilk olarak avantaj oyunu oynadı. Dört kişi kalan Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda yarışmacı seçme şansını elde etmek için bayrak yarışına çıktı. Dörder kişinin yarıştığı avantaj oyununda kazananı frizbi atışları belirledi. Ve Survivor’da avantaj oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Survivor’da avantaj oyunu sonrasında ödül oyunu için eşleşmeler yapıldı. Avantajı kazanan Gönüllüler takımı, Ünlüler takımındaki dört kişiden yarışmak istediklerini seçtiler. Survivor 2020’de ödül oyununda parkurda bir ilk gerçekleştirildi. Bu ilk ise atışlarda kullanılan frizbi oldu. Oyun öncesinde atışlarda farklı koşullardan tek atışın yapılarak sayı kazanıldığı altın atışın kullanabileceği açıklandı. İki takım arasında nefes kesen bir mücadele ekrana geldi. Oyunun ilk yarısı kafa kafaya geçti. 5-5’den sonra ise Ünlülerin oyuna motive olmalarının farkı ortaya çıktı. Ve oyunda 9-5 öne geçtiler.

Gönüllüler takımı, iki oyun kazanarak skoru 9-7 yaptılar ve ödül için bir an ümitlendiler. Fakat son oyunda Sercan, rakiplerine o şansı tanımadı ve aldığı sayı ile skoru 10-5 yaptı. Böylece Survivor 2020’de ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Ödül oyununu kazanan Ünlüler takımı; karışık ızgara tabağı, patates kızartması ve salatadan oluşan nefis bir akşam yemeği kazandılar. Ve oyunda sonra bu ödülün keyfini doyasıya çıkardılar. Böylece birinci dokunulmazlık oyunu öncesinde moral depolamış oldular.