Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 2021'de büyük ödül neydi, kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Ödül oyunu öncesinde Murat Ceylan ödülü açıkladı ve yarışmacılar adeta çılgına dödü. Zor bir parkurda ödülü kazanmak için savaşan 2 takım arasından mutlu sona sadece bir takım ulaştı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 23:17
Değiştirme Tarihi: 01.06.2021 00:09

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor Türkiye 2021'de bu akşam yine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bugün efsane bir ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Murat Ceylan'ın açıkladığı ödülü duyan yarışmacılar mücadele öncesinde adeta çılgına döndü. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye 2021'de bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, oldukça güzel bir ödül için parkurda savaş verdi. Ada hayatından bir süreliğine uzaklaşmak ve eğlence dolu aktivitelerin yer alacağı ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, parkurda son ana kadar mücadele etti. Survivor'da ödülü kazanan takım bu akşam belli oldu.

Ödül oyununda heyecan ve mücadele baştan sona kadar devam etti. Bir Mavi takım bir Kırmızı takımın öne geçtiği ödül oyununda 10-8 skorla kazanan Mavi takım oldu.

ÖDÜL NE?

Survivor'da bu akşam oynanacak olan ödül oyunu öncesinde Murat Ceylan ödülü açıkladı ve iki takım yarışmacıları da adeta çılgına döndü. Survivor'da bu akşam ödülü kazanan takımı bir helikopter alacak ve Dominik'in en yüksek rakımlı seviyesine götürecek. Daha sonra yarışmacılar buradan yamaç paraşütü yapacak. Yamaç paraşütü sonrasında lüks bir villaya gidecek yarışmacılar, temizlenip kıyafetlerini değiştirdikten sonra canlı müzik eşliğinde güzel bir yemek yiyecekler. Yemeğin menüsünde ise çorba, karışık ızgara, salata, patates kızartması, sütlaç var.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takım için ada konseyi toplandı. Bu akşam, dokunulmazlığın ikinci ayağını Kırmızı takım kaybetti. Kırmızı takımın oylaması sonucunda adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de dokunulmazlığın ilk ayağı kıyasıya bir mücadeleye sahne olmuş, bayrak yarışına kalan oyunu kazanan Kırmızı takım olmuştu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, ada oylamasında Dora’yı eleme adayı olarak çıkarmıştı.