Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 19.05.2020

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'nin 80. bölümünde ödül oyununda ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı arasında gergin dolu anlar yaşandı. Survivor 2020'de ödül oyununda neler yaşandı, kimler talihsiz olaylar yaşadı? İşte o heyecan dolu anlar...Survivor 2020’de son dönemlerin en heyecanlı ödül oyunu yaşandı. 18 Mayıs 2020 tarihli Survivor 80. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için zorlu bir mücadele giriştiler. Survivor son bölümü izleyenler, kıran kırana bir rekabet izlediler. Sonuna kadar karşılıklı alınan sayılar ile devam eden oyunda kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Günün sonunda ise ödül oyununu kazanan takım, birbirinden müthiş ödüllerin sahibi oldu.

ÖDÜL OYUNUNDA AVANTAJ KİMİN OLDU?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında ilk mücadele avantaj oyunu ile başladı. Ödül oyununa rakip takımdan yarışmacı seçme avantajını ele geçirmek isteyen iki takım da tüm performanslarını sahaya yansıttı. Oyunda Yunus Emre’nin yaptığı bir hata Gönüllüler takımına avantaj olarak döndü. Böylece Survivor’da avantaj oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de büyük ödülün detaylarını Acun Ilıcalı oyundan önce anlattı. Survivor’da oyunu kazanan takım, ilk olarak iki helikopterle zip line’a gidecek. Sonrasında ise muhteşem villada Acun Ilıcalı’nın en sevdiğim yemeklerden bir menüden oluşan akşam yemeği yiyecekler. Menüde yoğurt çorbası, beyaz peynirli su böreği, patlıcan musakka, mantı, tatar böreği, bir tepsi şöbiyet, bir tepsi havuç diliminden oluşuyor. Sonrasında malikanede havuz partisi verilecek. Ve son olarak oyunu kazanan takımın yarışmacıları birer tane Oppo Reno 3 model telefon alacaktı.

Survivor’da oyun öncesinde açıklanan bu ödül ile birlikte yarışmacılar daha da hırslandı. Avantajı kazanan Gönüllülerin seçimi yapması ile müthiş mücadele başladı. Oyun sonunda verilecek ödülün büyüklüğü nedeniyle oyun içinde karşılıklı atışmalar, gerginlikler yaşandı. Ödül oyunun gidişatı ise karşılıklı alınan sayılar ile oldu. Gönüllüler skoru 8-6 yaptı ise bunu koruyamadı. Ünlüler, ardı ardına aldıkları sayılar ile skoru 9-8 kendi lehlerine çevirmeyi başardılar. Berkan’ın Yunus Emre karşısında aldığı sayı ile skor 9-9’a geldi ve bayrak yarışı yapıldı.

Survivor 2020’de büyük ödülün sahibini belirleyecek bayrak yarışına Ünlülerden Sercan, Elif; Gönüllülerden Nisa ve Berkan katıldı. Sercan ile Berkan’ın atıcı olarak yer aldığı oyunda nefesler tutuldu. Günün başarılı ismi olan Sercan, yaptığı atışlar ile takımına büyük ödülü kazandırdı.