Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 28.04.2020

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 58. bölümünde ödül oyununu ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazandı? Survivor 2020'de ödül oyununda neler yaşandı kimler sakatlık geçirdi ve kimler talihsiz olaylar yaşadı? İşte o heyecan dolu anlar...Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 27 Nisan 2020 Pazartesi günü ekrana gelen Survivor 2020 59. bölümde Ünlüler ile Gönüllüleri büyük bir ödül bekliyordu. Acun Ilıcalı “Şimdi sizi alıyoruz” diyerek başladığı ödülün tanıtımı yarışmacıları inanılmaz sevindirdi. Müthiş bir villada bir gün geçirecek yarışmacıları, bu sefer bir de lunapark bekliyordu. Old Spice ve Herbal Essences markalarına ait şampuan, deodorant ile tazelenecek yarışmacılar, sonrasında kuzu çevirmenin olduğu akşam yemeği yiyeceklerdi. Son olarak ise sabahında yine süper bir kahvaltı ile güne başlayacaklardı. Bu ödüllerle mest olan Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor adına yaraşır bir mücadele ortaya koydular. Ünlülerden Sercan, Gönüllüler Barış sakatlığı nedeniyle oynamadı. Gizem ise parkurun verdiği panik atak nedeniyle yarışamadı. Bu şekilde nefes kesen bir mücadele ortaya kondu. Ünlüler, skoru 8-5’e getirdiler fakat bu avantajı koruyamadılar. Gönüllülerde dönüm noktası ise Nisa’nın Elif karşısında kazandığı sayı oldu. Sonunda mutlu sona ulaşan takım, Survivor’da bu haftanın büyük ödülünün sahibi oldu.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.