Survivor'da market oyununu hangi takım kazandı? İşte 26 Mayıs Survivor 2021'de ödülü kazanan takım

Survivor'da market ödülü oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Survivor'da bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları market ödülü için oldukça zorlu bir parkurda mücadele etti. Gözleri bağlı bir şekilde arkadaşlarının yönlendirmeleriyle parkuru tamamlamak zorunda olan yarışmacılar, oldukça zorlu anlar yaşadı. Heyecan dolu mücadelelerin ardından kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor'da market oyununu hangi takım kazandı? İşte 26 Mayıs Survivor 2021'de ödülü kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2021 23:19
Değiştirme Tarihi: 26.05.2021 23:19
Survivor'da market oyununu hangi takım kazandı? İşte 26 Mayıs Survivor 2021'de ödülü kazanan takım

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor 2021'de bu akşam müthiş dakikalar yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bu akşam market oyunu için zorlu bir parkurda karşı karşıya geldi. İki takımında aç olduğu ve istediği bu ödül için yarışmacılar gözü bağlı bir şekilde yarışmak zorunda kaldı. Takım arkadaşlarının anlatımıyla yollarını bulmaya çalışan yarışmacıları, parkurda ilginç anlar yaşadı. Peki, Survivor'da market oyununu hangi takım kazandı? İşte 26 Mayıs Survivor 2021'de ödülü kazanan takım.

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça heyecanlı bir mücadele için toplandı. Market oyununu kazanmak için parkurda toplanan yarışmacılar arasından hızı ve koordinasyonu en iyi olan takım ödüle daha yakın olacaktı. Heyecan dolu mücadelelerin ardından Survivor'da bu akşamın market oyununu kazanan takım belli oldu. Son ana kadar kıran kırana süren mücadeleyi kazanan takım mavi takım oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor'da bu akşam oynanan market ödülü oyununda kırmızı ve mavi takım yarışmacıları müthiş bir mücadele verdi. Oyun öncesinde Murat Ceylan ödülü açıkladığı anda iki takım yarışmacıları da adeta çılgına döndü. Oldukça aç olan yarışmacılar ödülün adana kebap olduğunu öğrenince sevinçten ne yapacağını şaşırdı. Müthiş ödülü kazanan takım mavi takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da dün ödül oyununda Türkiye ve Yunanistan takımları birleşti. Survivor Türkiye ve Survivor Yunanistan’ın Mavi ve Kırmızı takımları, büyük ödül için mücadele verdi. Güne damgasını vuran Mavi takımın 9-4’den geri dönüş yaparak beraberliği sağladığı anlar oldu. Bayrak yarışına kalan oyunda 10-9 kazanan Kırmızı takım oldu.

BİREYSEL CHALLENGE EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU!

Survivor’da Acun Ilıcalı’nın daha önce söylediği ve Instagram üzerinden anket yaparak belirlenen bireysel challenge eşleşmeleri belli oldu. Her eşleşmede beş olan oyunu kazanacak ve bireysel olarak bir ödül kazanacak. İşte bireysel olarak yapılan challenge eşleşmeleri…

Berkay - Dora

İsmail - Steven

Batuhan - Poyraz

Ayşe - Aleyna Kalaycıoğlu

Merve - Aleyna Çalışkan

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta ada konseylerinde Mavi takım Poyraz’ı, Kırmızı takım Aleyna Çalışkan’ı eleme adayı çıkardı. Mavi takım SMS birincisi Poyraz olunca adaylığı düştü. SMS ikincisi ise Ayşe oldu. Kırmızı takım SMS birincisi ise Batuhan oldu. Mavi takımda Poyraz Steven’ı aday gösterirken Ayşe de Merve’yi söyledi. Batuhan’ın eleme adayı tercihi ise Berkay oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Çalışkan, Merve, Steven ve Berkay oldu. Bu dört eleme adayı arasında SMS sıralaması ile en az SMS oyu alan Merve Aydın oldu. Böylece Merve Aydın, 21. haftada Survivor’a veda etti.