Survivor'da kim elenecek? 26 Ocak Survivor 2021'de iletişim oyununu kim kazanacak?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde bu akşam kritik bir eleme yaşanacak. Haftanın ilk iki eleme adayının belirlenmesinin ardından yapılacak olan halk SMS oylaması sonucunda en az oyu alarak adaya kimin veda edeceği merak ediliyor. Öte yandan bu akşam Survivor'da ilk iletişim oyunu oynanacak ve oyun öncesi duygusal yoğunluk iki takımda da artacak. Peki, Survivor'da kim elenecek? 26 Ocak Survivor 2021'de iletişim oyununu kim kazanacak?

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2021 10:40
Değiştirme Tarihi: 26.01.2021 10:40
Survivor'da kim elenecek? 26 Ocak Survivor 2021'de iletişim oyununu kim kazanacak?

Survivor'da bu akşam kimin eleneceği, birçok izleyicinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. Bu hafta Survivor'da hem Cemal Hünal'ın hem de Meryem'in sakatlıklardan sonra diskalifiye olmasıyla birlikte bu akşam bir yarışmacı daha adaya veda edecek. Öte yandan ada konseyi öncesinde Survivor'da bu yılın ilk iletişim oyunu ise büyük heyecan yaratacak. Peki, Survivor'da kim elenecek? 26 Ocak Survivor 2021'de iletişim oyununu kim kazanacak?

ADAYA KİM VEDA EDECEK?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam adaya kimin veda edeceği en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında eleme adayı Aleyna olarak belirlenirken, ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında ise İlayda haftanın ikinci eleme adayı olmuştu. Bu akşam yapılacak olan halk oylaması sonucunda ada konseyinde elenen ismi Acun Ilıcalı duyuracak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de dün akşam oynanan ödül oyunu zor bir parkurda yapıldı. Oyunda büyük bir tekerlek, bir çubuk ile iki yarışmacıyla finale kadar taşınması ve finalde belirlenen atıcı, disklerle masanın üstündeki küpleri devirmeye çalışması gerekiyordu. Bugün oyuna hızlı başlayan Gönüllüler oldu. 5-2 skoru yakalayan Gönüllüler takımı, ödülün tadımını yapma hakkını elde etti. Bu başarısını devam ettiren Gönüllüler skoru 9-3'e kadar taşıdı. Sonrasında aldıkları iki oyun ile Ünlüler takımı biraz olsun umutlandı. Fakat skor 9-5 iken parkura atıcı olarak çıkan Hanzade atışları ile ünlülerin bu umutlarını söndürdü. Gönüllüler, ödül oyununu 10-5 skorla kazandı.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da üçüncü haftanın dokunulmazlık oyunlarını iki takım birer kez kazandı. İlk oyunu kaybeden Gönüllülerde ada oylamasında çıkan isim Aleyna oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında gitme adayı ise İlayda oldu. Salı günü açıklanacak SMS birincileri tarafından söylenecek iki isim ile haftanın eleme adayları belli olacak.