Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.01.2021

Survivor'da kim elendi? İşte Survivor 12 Ocak 2021 4. bölümünde Survivor'a veda eden isim

Survivor'ın ekranlara gelen son bölümüyle birlikte 'Survivor'da kim elendi?' sorusu yanıtını buldu. Oynanan dokunulmazlıklar sonrası belirlenen Survivor eleme adayları arasından bir kişi SMS sıralamasındaki yerine göre adaya veda etti. Peki Survivor Sena, Survivor Dora ve Survivor Reşat'ın yer aldığı eleme potasından kim gitti? Survivor'da rakiplerinden daha az oy alarak yarışmaya veda eden yarışmacı hangisi oldu? İşte Survivor kim elendi sorusunun yanıtıSurvivor'da kim elendi? Merak edilen soru yanıtını buldu. Tv8 ekranlarında 12 Ocak Survivor son bölümünü izleyen pek çok kişi Survivor kim elendi sorusunun cevabını öğrendi. Peki Survivor 12 Ocak tarihli bölümünde neler yaşandı? Kim gitti, kim elendi? İşte ayrıntılar...

SURVİVOR SMS BİRİNCİSİ YİĞİT POYRAZ

Survivor son bölümünde, yapılan SMS oylaması sonucu birinci olan yarışmacı bir eleme adayının daha ismini söyledi. Acun Ilıcalı, gönüllüleri yakından ilgilendiren bu kritik Survivor konseyinde en çok oyu alan ismin Survivor Poyraz olduğunu açıkladı. Bu durum nedeniyle mutlu olduğunu belirten Survivor Yiğit Poyraz, gitmeyeceğini düşündüğü için eleme adayı olarak Survivor Reşat'ın adını söyledi. Böylece gönüllüler takımının üçüncü eleme adayı da Survivor Reşat oldu. Sena, Dora ve Reşat, Survivor eleme adayları olarak potaya kalan üç isim oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? 

Survivor'da 10 Ocak ve 11 Ocak bölümlerinde oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımında, SMS oylaması sonrasında oluşan tabloya göre, eleme adayları arasından Survivor Sena Özdemir yarışmaya veda eden isim oldu.