Survivor'da kim elendi? İşte 16 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor'ın izleyicileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında gündemde yer almaya devam ediyor. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından 2 kişi eleme adayı olarak belirlendi ve son eleme adayı ise SMS birincisi tarafından belirlendi. Halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında en düşük oy alan isim bu hafta Survivor'a veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte 16 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim.

Yayınlanma Tarihi: 17.03.2021 09:47
Değiştirme Tarihi: 17.03.2021 09:47
Survivor'da kim elendi? İşte 16 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren, reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu hafta birbirinden zorlu dokunulmazlık oyunları oynadı ve bu hafta dokunulmazlık oyunlarında gülen taraf ünlüler takımı oldu. Haftanın iki dokunulmazlık oyununu da kazanan ünlüler takımı, gönüllüler takımından bu hafta bir kişinin elenmesini garantiledi. Peki, dün akşam Survivor'da kim elendi? İşte 16 Mart Survivor 2021'de adaya veda eden isim.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunları sonrasında Gönüllüler takımı Aleyna Çalışkan ve Hanzade’yi eleme adayı olarak çıkarmıştı. SMS birincisi olan Ayşe, 3. eleme adayı olarak Yunus Emre'yi söyledi. Böylece haftanın eleme adayları belli oldu. Bu üç isim arasından SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Yunus Emre, Survivor’dan elendi.

Survivor 2021 10. Hafta SMS sıralaması https://www.exxen.com/tr adresinde...

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de çamur deryası içinde iletişim oyunu oynandı. Oyun öncesinde iletişim ödülü Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Kazanan takımın ailelerinden gelen e-mailleri okuyacağı iletişim oyunu, tam bir çamur parkurunda oynandı. Oyundan önce oynanan bayrak yarışını kazanan Ünlüler, seçim avantajını elde etti. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler oldu. 4-0 geride kalan Ünlüler, aldıkları iki sayı ile umutlandılar. Fakat Gönüllüler farkı yine dörde çıkardı. Ünlülerden Gonca ve Çağrı, çamur dolu parkurda atışlara gelemeden rakiplerine sayı kaybettiler. Devamından Ünlülerden gelen atak ve üst üste alınan oyunlar ile farkı bire indirdiler. Sonrasında Ünlüler farkı yine üçer çıkardı. Fakat Ünlüler oyunu bırakmadı ve aldıkları dört sayı ile 9-8 öne geçmeyi başardı. Steven'in Sergen'e karşı kazandığı sayı ile iletişim oyunu bayrak yarışına kaldı.

İletişim oyunu bayrak yarışında Ünlülerden İsmail ve Merve, Gönüllülerden Steven ve Ayşe çıktı. Finalde devrilmesi gereken labut sayısı ondan 15'e çıkarıldı. Nefeslerin tutulduğu bayrak yarışında önce kadınlar yarıştı, ardından erkekler parkuru tamamladı. Atışlarda ise kazananı son labut belirledi. İsmail'in saniye farkı atışıyla 10-9 skorla iletişim oyununu kazanan Ünlüler oldu.