Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor 2021'de SMS sıralamasında birinciler kim oldu?

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu haftanın SMS sıralaması dün akşam belli oldu. Haftanın eleme adayları olan Doğan ve Hanzade'nin yanına, SMS birincilerinin belirlediği 2 eleme adayı daha eklendi ve yapılan oylama sonucunda bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor 2021'de SMS sıralamasında birinciler kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2021 11:33
Değiştirme Tarihi: 10.02.2021 11:33
Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor 2021'de SMS sıralamasında birinciler kim oldu?

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor'ın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Survivor'da bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyunu sonrasında ünlüler takımından Doğan, gönüllüler takımından ise Hanzade eleme adayı olarak belirlenmişti. Survivor dün açıklanan SMS sıralamasının ardından iki takımdan da birer SMS birincisi çıktı ve onlarda adaylarını ortaya koydu. Peki, Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor 2021'de SMS sıralamasında birinciler kim oldu?

ADAYA VEDA EDEN İSİM KİM OLDU?

Survivor'da bu akşam açıklanan SMS sıralaması sonrasında hem ünlüler hem de gönüllüler takımından SMS birincileri belirlendi. Bu hafta Ünlülerin SMS birincisi İlayda, Gönüllülerin SMS birincisi Poyraz oldu. İlayda'nın söyledi Öykü 3. eleme adayı, Poyraz'ın söylediği Baran 4. eleme adayı oldu. Bu haftanın eleme adayları olan Doğan, Hanzade, Öykü, Baran arasında veda eden isim 5. hafta SMS sıralamasına göre belli oldu. Bu hafta Survivor'a veda eden isim Gönüllüler takımından Baran Köse oldu.

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor eleme konseyinde 5. haftanın SMS birincileri Ünlülerden İlayda, Gönüllülerden Poyraz oldu. İlayda, haftanın 3. eleme adayı olarak Öykü’yü söyledi. Poyraz’ın söylediği Baran ise haftanın 4. eleme adayı oldu.