Survivor'da kim elendi? 2 Şubat 2021

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanan merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta oldukça kritik anlar yaşandı. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından 3 eleme adayı çıktı ve bu eleme adayları arasından en az oyu alarak adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor 2021'de bu hafta kim elendi? İşte 2 Şubat 2021 Survivor'da elenen isim.

Yayınlanma Tarihi: 11.03.2021 09:43
Değiştirme Tarihi: 11.03.2021 09:43
Survivor'da kim elendi? 2 Şubat 2021

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de 2, Şubat 2021 tarihli bölümde elenen isim belli oldu. Survivor'ın yayınlanan eleme gecesi bölümünde haftanın iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımında eleme adayları belli oldu ve haftanın SMS oylaması sonucunda, gönüllüler takımından bir kişi en az SMS'i alarak adaya veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte 2 Şubat 2021 Survivor'da elenen isim.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'ın 2 Şubat 2021 tarihli bölümünde kimin yarışmadan elendiği, birçok Survivor izleyicisinin merak edip araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da heyecan dolu haftada dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından ilk eleme adayı takım oylaması sonucunda Duygu oldu. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından tekrar eleme konseyine giden gönüllüler takımında haftanın ikinci eleme adayı Poyraz olarak belirlendi. 

SMS birincisinin Poyraz olması sonrasında adaylığı düştü. Bu yüzden SMS ikincisinin kim olduğu da açıklandı. Bu isim Dora oldu. Poyraz, ikinci eleme adayı olarak Ayşe'yi, Dora ise üçüncü eleme adayı olarak Reşat'ı söyledi. Yapılan SMS oylamasının ardından Survivor'da 2 Şubat 2021 tarihli bölümde en az oyu alarak adaya veda eden isim Duygu Serap Salman oldu.