Survivor'da kim elendi? 19 Ocak Survivor 2021'de adaya veda eden isim kim oldu?

19 Ocak Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasının ekranlara gelen son bölümünde yaşanan eleme sonrası, birçok izleyici Survivor'da kimin elendiğini merak etmeye başladı. Herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen Survivor'ın son bölümünde eleme adayları olan Sancakay, Öykü, İlayda ve Dora arasında yapılan SMS oylamasında, en az SMS'i alarak Survivor'a veda eden kişi belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi? 19 Ocak Survivor 2021'de adaya veda eden isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2021 10:19
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 10:19
Survivor'da kim elendi? 19 Ocak Survivor 2021'de adaya veda eden isim kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerini ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor 2021'in son bölümünde yaşanan eleme sonrası duygusal anlar yaşandı. Eleme adayları arasında ünlüler takımından İlayda ve Öykü, gönüllüler takımında ise Sancakay ve Dora yer aldı. Survivor'da halk tarafından yapılan SMS oylaması sonucunda, Survivor'a ve hayallerine veda eden yarışmacı belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte 19 Ocak Survivor 2021'de adaya veda eden isim.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yapılan SMS oylaması sonucunda kimin elendiği birçok kişi tarafından merak edilmeye başladı. Survivor’da dün akşam 2. haftanın SMS sıralaması açıklanmadan önce, eleme adayları arasında yer alan Öykü, İlayda, Sancakay ve Dora arasında büyük heyecan yaşandı. SMS sıralamasında ilk olarak iki takımın birincileri açıklandı. Birinciler tarafından söylenen iki isim ile eleme adayları belirlenmiş oldu. Sonrasında dört eleme adayı arasında 2. hafta SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı Acun Ilıcalı tarafından eleme konseyinde açıklandı. SMS sıralamasına göre rakiplerinden daha az SMS oyu alan Sancakay, Survivor’dan elenen isim oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de heyecan ve mücadele dolu ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, rekabetin dozunu artırarak verilen ödülü kazanmaya çalıştı. Parkurda tüm güçlerini ortaya koyan yarışmacılardan kim atışlarda sepete üç başarılı atış yaparsa sayıyı takımına kazandırdı. Oyunda seçim avantajını kazanan Ünlüler, ilk yarısında performansları ile arayı açtı ve skoru 7-3 yaptı. Gönüllüler takımı, bir atak yaparak skoru 7-5 yaptı. Sonrasında karşılıklı alınan sayılar ile skor 9-6’ya geldi. Oyunu Ünlüler kazanacak derken Steven’ın aldığı sayı ile Gönüller bir kez daha umutlandı. Bu galibiyet sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak skoru 9-9 yapmayı başardı.

Ödül oyunu bayrak yarışına kalınca iki takım arasında en iyi kadın ve erkek yarışmacıları sahneye çıktı. Ünlülerden Melis ile Sergen, Gönüllülerden Steven ve Ayşe parkura çıktı. Bayrak yarışında normal oyundakinden farklı olarak finalde üç değil beş başarılı atış yapılması gerekiyordu. Bayrak yarışında atıcılar ise Steven ve Melis idi. Rakibine göre daha hızlı ve başarılı beş atış yapan Melis, takımına ödülü kazandırdı. Survivor'da bu akşam ödül oyununu kazanan takım, Ünlüler oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 9. bölümde oynanan ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları kişi başına iki tane sosisli sandviç yedi.