Survivor'da kim elendi? 12 Ocak Survivor 2021'de elenen isim kim oldu?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin son bölümünde heyecan dolu anlar yaşanmaya devam etti. Eleme öncesi ödül oyununda yarışan iki takım yarışmacıları meyve tabağı kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Ödül oyunu sonrasında ise ada konseyinde heyecan dolu anlar yaşandı. Gönüllüler takımında haftanın SMS birincisi olan Poyraz, üçüncü eleme adayını belirledi ve ardından en az SMS'i alan yarışmacı adaya veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi? 12 Ocak Survivor 2021'de elenen isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 09:49
Değiştirme Tarihi: 13.01.2021 09:49
Survivor'da kim elendi? 12 Ocak Survivor 2021'de elenen isim kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam eden Survivor 2021'in son bölümünde elenen yarışmacı, SMS oylaması sonucunda belli oldu. Haftanın iki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler yarışmacılarından ilk 2 eleme adayı Sena ve Dora olmuştu. Haftanın üçüncü eleme adayını ise SMS birincisi olan Poyraz belirledi ve Poyraz ayak kemiğinde kırık olan Reşat'ın ismini verdi. Peki, Survivor'da kim elendi? 12 Ocak Survivor 2021'de elenen isim kim oldu?

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021 4. yeni bölümde gözler 1. Hafta SMS sıralamasındaydı. Survivor 2021'in iilk haftasında dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında SMS oylaması yapılmıştı. Bu oylamanın sonucunda bu haftanın en fazla SMS oyunu alan, SMS birincisi olan yarışmacı Poyraz oldu. Sena ve Dora'nın olduğuj eleme potasına üçüncü eleme adayını belirleyen Poyraz, haftanın üçüncü eleme adayı olarak Reşat'ı gösterdi. Survivor'da ilk haftanın eleme adayları arasında rakiplerine göre daha az SMS oyu alan Sena, Survivor'dan elenen isim oldu.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'in son bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında yeni bir ödül oyununda kazanan takıma biri oyundan sonra birisi ertesi gün olmak üzere iki meyve tabağı verilecekti. Ayrıca bir de kazanan takım bir hamak alacağını öğrendi. Açlıkla ve sert zeminde yatan yarışmacılar, bu iki ödülü kazanmak için mücadele etti. Oyun öncesinde seçim avantajını kazanan takım Gönüllüler oldu. Ödül oyununda iki takım da müthiş bir mücadele verdi. Zorlu engellerden oluşan parkurun son kısmında yer alan çamurlu alan yarışmacıları çok zorladı ve yordu. Oyun iki takım arasında gitti geldi. Ünlüler 3-0 öne geçtiği oyunda 4-3 geriye düştü. Sonrasında karşılıklı alınan sayılar ile oyunda skor 9-9'a kadar geldi. Bundan dolayı bayrak yarışı yapıldı. İki takımın en iyi kadın ve en iyi erkek yarışmacıları parkura çıktı. Nefeslerin tutulduğu bayrak yarışında kazanan Ünlüler oldu. Böylece skoru 10-9 yapan Ünlüler takımı, ödül oyununu kazandı.

SURVİVOR 1. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Poyraz

2. Reşat

3. Ayşe

4. Emin

5. Hanzade

6. Yunus Emre

7. Steven

8. Dora

9. Aleyna

10. Sena

11. Sancakay