Survivor'da kim diskalifiye oldu? Survivor 2021 12. bölümde şoke eden olay!

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasının bu akşam yayınlanan yeni bölümü yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Survivor'ın 12. bölümünde bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler takımı olmuştu ve haftanın ilk eleme adayı belirlenmişti. Öte yandan Survivor'da bu akşam kimin diskalifiye olacağı, Acun Ilıcalı'nın açıklamaları sonrasında büyük merak konusu oldu. Peki, Survivor'da kim diskalifiye oldu? İşte, Survivor 2021 12. bölüm ada konseyi detayları...

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 22:37
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 23:03

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam eden Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümü bu akşam herkesi ekran başına kilitledi. Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve kaybeden takımdan bir kişi eleme adayı olarak belirlendi. Öte yandan ada konseyine Acun Ilıcalı'nın diskalifiye açıklaması damgasını vurdu. Ünlüler takımında yarışan İlayda'nın ise fragmanda gözyaşlarına boğulması iyice merak konusu oldu. Peki, Survivor'da kim diskalifiye oldu? Survivor 2021 12. bölüm tanıtımı.

SURVİVOR'DA DİSKALİFİYE ŞOKU!

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin bu akşam yayınlanana yeni bölümü öncesinde, fragmanda Acun Ilıcalı'nın konseydeki sözleri adeta herkesi şoke etmişti. Bir yarışmacı hakkında konuşan Acun Ilıcalı, doktor Metin Kuş'un raporu sonrası yarışmacının sakatlığının ciddi derecede olduğunu ve yarışmaya devam edemeyeceğini belirtti. Survivor'a sakatlığı yüzünden devam etmesi zor gibi gözüken yarışmacının kim olduğu bu akşam Survivor'ın yeni bölümünde belli oldu.

Acun Ilıcalı, yapılan kontroller sonrasında Meryem'in dizisindeki sorunun çok ciddi olduğunu ve yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, bu üzücü haberi şu sözleri ile duyurdu "Meryem'in ciddi bir sakatlığı var. Bir haftadan daha fazladır oynayamıyor. Doktor Metin Kuş ciddi çalışmalar yaptı. Meryem'in durumu ile her gün gelecek haberi bekliyorduk. Geçen sene sağ dizi sakatlanan Meryem'in bu sefer sol dizini sakatlamıştı. Yarışmaya katılmak için uzun süre bekleyen yarışmacıları belli bir süre bekliyoruz. Aynı şekilde Meryem'e de bir süre verelim dedik. Fakat Meryem'in Doktor Kuş'un raporuna göre Survivor'a devam etme şansı yok. Maalesef dizinde ciddi bir hasar var ve ameliyat olman gerekiyor. Bana göre finale gidecek bir yarışmacıyı bu akşam kaybetmiş oluyoruz."

2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam adeta izleyenlere heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynanmış ve ünlüler takımı kafa kafaya giden mücadeleyi son atışlarda kazanarak dokunulmazlığın sahibi olmuştu. Bu akşam ise haftanın ikinci dokunulmazlığı oynandı ve Survivor tarihinde görülmemiş bir geri dönüş yaşandı. Oyunun başında üstünlüğü ele geçiren Ünlüler takımı skoru 8-1'e getirdi. Bu skordan sonra ise tarihi bir geri dönüş ekrana geldi. Gönüllüler takımı, üst üste dokuz sayı aldılar ve skoru 10-8 yapıp dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA DUYGU GERGİNLİĞİ!

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Duygu, takım arkadaşlarıyla büyük gerginlik yaşamaya devam ediyor. Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin 12. bölüm tanıtımında Duygu'nun Poyraz ve diğer arkadaşlarıyla yeni bir tartışmanın fitilini ateşlediği görülüyor.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021'de dün akşam oynanan dokunulmazlığı kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı ada konseyinde kritik bir oylama yaptı. Oylamada üç isim çıktı. Acun Ilıcalı tarafından tek tek açılan oylarda Aleyna, Duygu ve Hanzade'nin isimleri çıktı. Altı kez ismi yazılan Aleyna, haftanın ilk eleme adayı oldu.