Survivor'da kim diskalifiye olacak? 31 Ocak Survivor 2021 dokunulmazlık oyununda gözyaşları sel oluyor

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yeni bölümünde bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak ve iki takım yarışmacıları kıran kırana bir mücadele verecek. Bu akşam güç oyununda karşı karşıya gelecek olan Survivor yarışmacıları, ellerinde bulunan yastıklarla birbirlerini iterek parkur dışına çıkarmaya çalışacak. Öte yandan Survivor'da doktor Metin Kuş'un yapacağı açıklama sonrasında kimin diskalifiye olacağı oldukça merak konusu oldu. Peki, Survivor'da kim diskalifiye olacak? İşte detaylar.

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 11:28
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 11:28

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde bu akşam heyecan tüm hızıyla kaldığı yerden devam edecek. Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda bu akşam nefes kesen anlar yaşanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında tamamen güce dayalı bir oyun oynanacak olan Survivor'da, iki takım yarışmacıları da birbirlerini iterek parkur dışına çıkarmaya çalışacak. Öte yandan Survivor'ın yeni bölümünde bu akşam yine bir diskaliye olayı yaşanacak ve yarışmacılar gözyaşlarına boğulacak. Peki, Survivor'da kim diskalifiye edilecek? 31 Ocak Survivor 2021'de ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

SURVİVOR'DA KİM DİSKALİFİYE OLACAK?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde bu akşam oldukça duygusal anlar yaşanacak. Survivor'ın sevilen doktoru Metin Kuş tarafından yapılan açıklama sonrasında, gönüllüler takımı yarışmacıları gözyaşlarına boğulacak. Tanıtımda yaşanan olaylar sonrasında Survivor'da hangi yarışmacı için diskalifiye kararı çıkacağı oldukça merak ediliyor.

SURVİVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’ın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyunu, takımlar arasında müthiş karşılaşmalara neden oluyor. Bu akşam, 1. dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, birçok zorlu engelden ve çamur içinde sürünerek finalde atışlarla takımına puan kazandırmaya çalıştı. Oyuna iyi başlayan takım Ünlüler oldu. Fakat bu farkı uzun süre koruyamadı. Gönüllüler takımı geriden gelerek dokunulmazlık oyununda rakibini yakalamayı başardı. Ama Ünlüler aynı şekilde üstünlüğü ele geçirdi ve üst üste aldığı sayılar ile oyunu kazandı. Survivor'de Ünlüler 10-6 skorla 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’in 16. bölümünde gündüz takımlar arasında kıran kırana geçecek dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında Gönüllülerde yapılan ada oylaması ile haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Adı en çok yazılan Duygu, Survivor 1. eleme adayı oldu.