Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2020

Survivor'da kamplar birleşti! Gönüllüler takımı ünlüler hakkında neler dedi?

Survivor'da ünlüler ve gönüllüler için beklenen gün geldi ve iki takımın kampları birleşti. Birçok izleyicinin de merak ettiği kamp birleşmesinin ardından gönüllüler takımı oldukça güzel karşılandı. Gönüllüler takımı yarışmacıları kampların birleşmesinin ardından ünlüler hakkında açıklamalarda bulundu. Peki, Gönüllüler takımı ünlüler hakkında neler dedi? İşte yapılan açıklamalar...Acun Ilıcalı'nın önceki konseyde Ünlüler Takımı ile Gönüllüler Takımı'nın kamplarının birleşeceğini açıklamıştı. Bu doğrultuda iki takımın kampı birleşti ve yarışmacılar bu gelişmeyle ilgili görüşlerini ifade etti. Evrim, Ünlüler Adası'nı 'cennet' oalrak tanımlarken, Yasin de "Pozitif elektrik aldım" yorumunda bulundu.

Öte yandan hep beraber toplanan ve bir araya gelen yarışmacılar oldukça koyu bir sohbete daldı. Berkan, 'bu ada gerçekten cennet abi siz bizim tarafa gelseniz kafayı yerdiniz' yorumunda bulundu.

Barış ise 'kendimizi yabancı hissedecek bir durum yok biz kiracı değiliz öyle de olmayacağız artık burası hepimizin. Zaten 11 kişi kaldık hep beraber güzel bir yaşam sürdürme peşinde olacağız' dedi.