Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllüler'de dün akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda iki takım yarışmacıları da büyük mücadeleyi kazanmak için son ana kadar yarıştı. Heyecan dolu oyun sonrasında kaybeden takımda kritik bir konsey yaşandı. Peki, Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 07.02.2021 09:55
Değiştirme Tarihi: 07.02.2021 09:55
Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı ve iki takım yarışmacıları arasında oldukça kritik bir mücadele yaşandı. İki takım arasında son ana kadar süren mücadele sonrasında, dokunulmazlık oyununu kazanan taraf belli oldu ve kaybeden takım ada konseyinde eleme adayı çıkarmak için toplandı. Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI?

Survivor 2021’in beşinci haftasının ilk dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Dün akşam dokunulmazlık oyununda parkurda atışlara önce gelen kişi, rakibine göre avantajlı olacak ve atışlarda iki seçenekten istediğini seçebildi. Sonra gelen ise seçilmeyen diğer alternatifi kullanmak zorunda kaldı. Bu avantaj ise dokunulmazlık oyununa ayrı bir heyecan getirdi. Yarışmacılar, her zamandakinden daha hızlı olup parkuru erken bitirmeye ve atışlara ilk gelen olmaya çalıştı. Dokunulmazlık oyununda bu avantajı çok iyi kullanan Gönüllüler takımı, 9-2 gibi farklı bir skora ulaştı. Sonrasında Ünlüler iki oyun alarak 9-4 yaptı. Son oyunda ise Ünlülerden Barış ile Gönüllülerden Poyraz parkura çıktı. Nefeslerin tutulduğu bu son oyunda Poyraz, kum torbası ile üç başarılı atışı yaptı ve skoru 10-4 yaptı. Böylece Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 21. bölümünün gündüz kısmında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi verdi. Bu mücadele sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım için ada konseyi toplandı. SMS oylamasının yapılmasının ardından ise ada oylaması ile dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından bir eleme adayı çıkarıldı. Ve böylece Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Ünlülerde yazılan isimler arasında en çok adı yazılan Doğan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.