Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 16 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı arasında güç savaşı yaşandı. Tamamen güç ve denge gerektiren bir oyunda karşı karşıya gelen yarışmacılar, hem dokunulmazlığı kazanmak hem de kendi takım arkadaşlarından birinin adını eleme adayı yazmamak için mücadele etti. Peki, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? 16 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2021 09:55
Değiştirme Tarihi: 17.01.2021 09:55
Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 16 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı, dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları dün akşam oldukça güç gerektiren bir oyunda karşı karşıya geldi. Kuvvete dayalı oynanan oyunda gücünü ve dengesini en iyi şekilde kullanan takım, haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan taraf oldu. Peki, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? 16 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de dün akşam ikinci haftanın 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı müthiş bir mücadele gösterdi. Büyük bir mekanizmanın iki ucunda duran yarışmacıların kuvvete dayalı olarak rakibi itmek ve kovayı devirmeye çalışması soluksuz izlendi. Oyuna damga vuran kişi ise Gönüllüler takımından 4 galibiyeti olan Yunus Emre Karabacak oldu. Günün sonunda 10-6 skorla dokunulmazlığı kazanan takım, Gönüllüler oldu. Takımına galibiyeti getiren Survivor Yunus, dokunulmazlık sembolünü takımı adına Acun Ilıcalı'dan aldı.

SURVİVOR 2021’DE 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’nin 6. yeni bölümünde kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyi toplandı. Ünlüler takım yarışmacıları, potaya girmesini istedikleri kişinin adını yazdı. Sandıktan en çok adı yazılı çıkan İlayda, haftanın ilk eleme adayı oldu.