Yayınlanma Tarihi: 19.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 20.05.2020

Survivor'da iletişim ödülünü hangi takım kazandı? İşte 19 Mayıs Survivor 2020'de voleybol maçını kazanan takım

Survivor 2020'nin 81. bölümünde iletişim ödülü oyununu ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazandı? Survivor 2020'de iletişim ödülü oyununda neler yaşandı kimler sakatlık geçirdi ve kimler talihsiz olaylar yaşadı? İşte o heyecan dolu anlar...Survivor 2020’de bugün yine çok heyecanlı bir iletişim oyunu oynandı. Yarışmacıların iletişim kurma istekleri, sevdiklerine ufak da olsa bir mesaj gönderebilme şansını yakalama hırsları ile zevki ve yüksek rekabet içinde geçen bir voleybol maçı ekrana geldi. Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha kum sahada voleybol maçında efor sarf ettiler. Sonunda ise Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununa dair detaylar…

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan iletişim oyunu ödülü geçen hafta belirlenmişti. Ünlüler, iletişim ödüllerinde Gönüllülerden bir adım önde olduğu için onların kazanacağı ödül, bu hafta iki takım için de geçerliydi. Bu ödül ise kazanan takım yarışmacıları, kendi Instagram hesabından bir dakikalık video paylaşımı hakkı idi.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her geçen Survivor’da heyecan daha da artıyor. Son sekize doğru giderken çeyrek finale kalmak isteyen yarışmacılar daha da hırslanmaya başladı. Survivor 2020’de iletişim oyunun yarışmacılarda ayrı bir yeri var. Sevdikleri ile bir şekilde iletişim kurmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler, bugün kum voleybol sahasında karşı karşıya geldi. İki takım arasında epey keyifli bir maç yapıldı.

Survivor iletişim oyunu için takımlar, ikişer kişi ile sahaya çıktı. Her maçta beş sayı alan takım puanı kazanıyordu. Toplamda on puanı alan ise iletişim oyununu kazanacaktı. Bu şekilde karşılaşan iki takımdan Gönüllüler, voleybol maçında rakibine ciddi bir fark attı. Skoru bir ara 8-2’ye getiren Gönüllüler, sonuçta voleybol maçını 10’a 4 kazandı. Böylece Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.