Survivor'da iletişim ödülü oyununu kim kazanacak? 2 Şubat Survivor 2021'de iletişim ödülü ne?

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam iletişim ödülü heyecanı yaşanacak. Survivor'ın en hassas oyunları arasında yer alan iletişim ödülü oyununda iki takım yarışmacıları da canla başla parkurda mücadele edecek. Peki, Survivor'da iletişim ödülü oyununu kim kazanacak? 2 Şubat Survivor 2021'de iletişim ödülü ne?

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 16:20
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 16:20
Survivor'da iletişim ödülü oyununu kim kazanacak? 2 Şubat Survivor 2021'de iletişim ödülü ne?

Survivor'da iletişim oyunlarının heyecanı her geçen hafta artmaya devam ediyor. Survivor'da günler uzadıkça yarışmacıların ailelerine olan hasreti de artarken, duygusal dakikalar yaşanıyor. Bu akşam oldukça zorlu bir parkurda yarışacak olan yarışmacılar, iletişim oyununu kazanmak için ellerinden geleni yapacak. Peki, Survivor'da iletişim ödülü oyununu kim kazanacak? 2 Şubat Survivor 2021'de iletişim ödülü ne?

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor'da iletişim oyununu kim kazanacak sorusunun yanıtı bu akşam oynanacak olan oyunla birlikte belli olacak. Ailelerinden gelecek olan bir cümle söze bile ihtiyaçları olan yarışmacılar, iletişim oyununu kazanmak için canla başla mücadele edecek. İletişim oyununda ödülün ne olduğu ise bu akşam Murat Ceylan'ın yapacağı açıklama sonrasında belli olacak.

SURVİVOR’DA FUTBOL MAÇI ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de kum saha futbol maçı büyük bir heyecana ve mücadeleye neden oldu. Survivor futbol maçında Birbirinden güzel gollerin ve karşılaşmaların ekrana geldi. Müthiş karşılaşmaların yaşandığı oyunda ilginç anlar, değişik ve güzel goller nefes kesti. Günün sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım 10-7 skorla Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA FUTBOL MAÇININ ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor Türkiye’nin sevilen oyunlarından biri olan futbol maçı, bu akşam ilk defa oynandı. Ünlüler ile Gönüllüler takımı yarışmacıları, kum üzerinde futbol yeteneklerini sergiledi. Bu müthiş mücadele içinde geçecek oyunda kazanan takım Oreo bisküvi yeme şansını elde etti.