Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam eden Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Survivor'da dün akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda parkurda müthiş anlar yaşandı. Takımlarından kimsenin eleme adayı olmaması için yarışan yarışmacılar, son ana kadar mücadele etti. Peki, Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2021 10:00
Değiştirme Tarihi: 18.01.2021 10:00
Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor'da dün akşam oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda büyük heyecan yaşandı. Haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden ünlüler takımı dün akşam parkurda adeta fırtına gibi esti. Takımlarından kimsenin eleme adayı olmaması için mücadele eden yarışmacılar, son ana kadar tüm performanslarını sergiledi. Heyecan dolu mücadelelerin ardından Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan ve ikinci eleme adayı olan isim belli oldu. Peki, Survivor'da ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

SURVİVOR 2021’DE İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor’da dün akşam yine temposu yüksek, soluksuz izlenecek bir bölüm ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununda parkur su kaydırağı ve havuz ile başlıyordu. Yarışmacılar, çeşitli engelleri aşarak finalde üç çubuğu devirmek için halkaları kullandı. Beş çubuğu halkalarla ilk deviren yarışmacı, takımına puan kazandırdı. Toplamda on puanı kazanan takım dokunulmazlığı kazanacaktı. Heyecanın dorukta olduğu mücadelede dokunulmazlık oyununa hızlı başlayan Ünlüler farkı açtı ve 3-1 öne geçti. Sonrasında iki sayı alan Gönüllüler 3-3 yaptı. Devamında oyun iki takım arasında gitti geldi. Finalde ise Ünlüler farkı yine açtı ve 10-6 skorla dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 7. bölümde nefes kesen dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takım için ada konseyi toplandı. Gönüllüler takımı için yapılan SMS halk oylaması sonrasında potaya gidecek isim için oylama yapıldı. Sandıktan üç isim çıktı. 10 oyun kullanıldığı oylama sonucunda Hanzade, Dora ve Sancakay'ın isimleri üçer kez yazılmıştı. Kalan bir oy, bu üç kişiden biri ise o isim 2. eleme adayı olacaktı. Eğer üç isimden farklı biri ise potaya üçü birden girecekti. Sandıktan çıkan son oy Sancakay oldu. Böylece Sancakay, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 6. Bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu kaybedince ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Yaptıkları oylamada Dilara’nın ismi 6 kez yazılmıştı. Böylece, Dilara Şeker bu haftanın ilk eleme adayı oldu.