Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? 23 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021'in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Zorlu parkurda yarışan yarışmacılar, takımlarından bir kişinin eleme adayı olmaması için mücadele verdi. Parkurda oyun sonrasında Çağrı, Poyraz ve Baran arasında oldukça gerilimli anlar yaşandı. Peki, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? 23 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 10:13
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 10:13
Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? 23 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı izleyenleri ekran başına kilitledi. Survivor'ın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyununda dün akşam zorlu anlar yaşandı. Yarışmacılar parkurda takımları adına son nefeslerini verene kadar adeta mücadele etti. Kafa kafaya giden dokunulmazlık oyunu adeta iki takım arasında gitti geldi. Heyecan dolu mücadelenin ardından dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? 23 Ocak Survivor 2021'de dokunulmazlığı kim kazandı?

SURVİVOR 2021’DE 1. DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu bir kez daha takımlar arasında büyük bir kapışmaya sahne oldu. Oyunun başında Ünlüler ile Gönüllüler arasında sert atışmalar yaşandı. iki takımın da uyarılması sonrasında yarışmacılar oyuna döndü. Oyun, iki takım arasında gitti geldi. Bir Ünlüler bir Gönüllüler şeklinde geçen oyununda son ana kadar heyecan doruktaydı. Finaldeki atışlarda yarışmacılar sağ ve soldaki çubuklara ikişer halka geçirmesi gerekiyordu. Bu şekilde oynanan oyunda skor 8-8 oldu. Önce Ayşe Gönüllüler takımına, sonrasında Batuhan Ünlüler takımına birer sayı kazandırdı. Böylece skor 9-9 oldu.

Bayrak yarışına giden dokunulmazlık oyununda Ünlülerde İsmail ile Merve, Gönüllüler takımında Reşat ile Ayşe kapıştı. Son atışlarda sağ ve sola üçer olmak üzere altı başarılı atışın yapılması gerekiyordu. Atıcılar ile İsmail ve Reşat oldu. Nefeslerin tutulduğu ve müthiş temponun ekrana geldiği oyunda atışlarda İsmail başarılı atışları ile Ünlüler takımına dokulmazlığı getirdi.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021'de dün akşam oynanan dokunulmazlığı kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı ada konseyinde kritik bir oylama yaptı. Oylamada üç isim çıktı. Acun Ilıcalı tarafından tek tek açılan oylarda Aleyna, Duygu ve Hanzade'nin isimleri çıktı. Altı kez ismi yazılan Aleyna, haftanın ilk eleme adayı oldu.