Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim olacak? 11 Ocak Survivor'da dokunulmazlığı kim kazanacak?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan hız kesmeden sürmeye devam ediyor. Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında, Survivor 2021'in ilk eleme adayı belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında kıyasıya süren rekabette bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak ve kaybeden takımdan haftanın ikinci eleme adayı belirlenecek. Peki, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim olacak? 11 Ocak Survivor'da dokunulmazlığı kim kazanacak?

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 14:00
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 14:00
Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim olacak? 11 Ocak Survivor'da dokunulmazlığı kim kazanacak?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatmaya devam eden Survivor 2021 ünlüler gönüllülerin yeni bölümünde bu akşam heyecan kaldığı yerden devam edecek. Survivor'da dün oynanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımı ilk dokunulmazlığı kaybetmiş ve takımlarından bir kişi eleme adayı olarak çıkarmışlardı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ise bu akşam oynanacak ve kaybeden takım yarışmacıları verecekleri oylarla haftanın ikinci eleme adayını belirleyecek. Peki, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı kim olacak? 11 Ocak Survivor'da dokunulmazlığı kim kazanacak?

SURVİVOR'DA İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu akşam heyecan fırtınası kaldığı yerden devam edecek. Ünlüler ve gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda parkurda çarpışacak ve takımlarından eleme adayı çıkarmamak için mücadele verecekler. Oynanacak olan müthiş mücadele sonucunda kaybeden takımdan bir kişi haftanın ikinci eleme adayı olarak belirlenecek. 

SURVİVOR'DA DİSKALİFİYE ŞOKU!

Survivor'da ada konseyinde bu akşam yarışmacılar oldukça üzüntülü anlar yaşayacak. Acun Ilıcalı'nın fragmanda "Çok ciddi kırmızı alarm durumu var. Senin Survivor'a devam edememe ihtimalin var" sözleri konseye bomba gibi düştü. Acun Ilıcalı'nın sözleri sonrasında iki takım yarışmacıları da büyük bir üzüntü yaşarken, herkesin aklına ilk gelen şey diskalifiye oldu ve hangi ismin Survivor'da diskalifiyesi gündemde, en çok da bu soru merak edildi. Acun Ilıcalı'nın bu sözleri sonrası herkes bu akşam saat 20:00'de TV8 ekranlarında yayımlanacak bölümde diskalifiye olup olmayacağını merak ediyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen Survivor'da diskalifiye olma durumunda dengeler tamamen değişecek ve adada yeni gelişmeler yaşanacak.

SURVİVOR'DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 ikinci bölümde dokunulmazlık oyunu seçme avantajını kazanan Ünlüler olmuştu. Beş kadın beş kadın yarışmacının belirlendiği dokunulmazlık oyunu öncesinde Ünlüler takımı, yarışmak istediği yarışmacıları söyledi. Sonrasında iki takım arasındaki dokunulmazlık mücadelesi başladı.

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de heyecan dolu ikinci bölümde dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor 2021'in ilk dokunulmazlık oyunu için iki takımdan beş kadın beş erkek yarışmacı belirlendi. Uzun, zorlu ve yorucu parkurda inanılmaz bir mücadele sergilendi. Gönüllüler, 4-1 geriye düştüğü oyunda skoru 4-4'e kadar getirmeyi başardı. Fakat Ünlüler, üst üste 4 oyun alarak skoru 8-4'e getirdi. Gönüllüler bir kez daha geriye düştüğü oyunda skoru 8-7’ye taşıdı. Bu skordan sonra oynanan iki oyunu kazanan Ünlüler oldu. Böylece Survivor 2021'de ilk dokunulmazlık oyununu 10-7 skorla kazanan Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021 ikinci bölüm finalinde ada konseyi,  dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımında yapılan oylamada Sena’nın ismi 6, Dora’nın ismi 4 oldu. Böylece Sena, Gönüllüler takımından ilk gitme adayı oldu.