Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte 2 Mayıs Survivor 2021'de haftanın eleme adayları

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler büyük heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmaz oyunları yine nefes kesti. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kazanan gönüllüler takımı rahat bir nefes aldı. Ünlüler takımı ise kaybettikleri oyunların ardından ada konseyinde eleme adaylarını belirledi. Peki, Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte 2 Mayıs Survivor 2021'de haftanın eleme adayları.

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 11:47
Değiştirme Tarihi: 03.05.2021 11:47
Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte 2 Mayıs Survivor 2021'de haftanın eleme adayları

Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu sorusunun yanıtı, birçok Survivor izleyicisi tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı, ada konseyinde takım kararıyla eleme adaylarını belirledi. Peki, Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte 2 Mayıs Survivor 2021'de haftanın eleme adayları.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor son bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Sahadan 10-6 skorla galip ayrılan Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada oylamasında bir arkadaşlarının adını yazmak zorunda kaldı. Oylama sonucunda adı daha çok yazılan Sergen, ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de dün oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyine geçildi. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında ada konseyinde sert tartışmalar yaşandı. Merve ile Batuhan arasındaki tartışmalara Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı. Sonrasında geçilen ada oylamasında ismi yazılanlar; İsmail, Merve, Melis oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Merve oldu. Böylece Merve Aydın, bu haftanın ikinci eleme adayı oldu.