Survivor'da haftanın eleme adayları kimler? İşte Survivor 2021'de bu hafta eleme potasına giren isimler

Survivor 2021'de haftanın eleme adayları kimler oldu sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor 2021'in izleyicileri tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da dün akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu adeta nefes kesti. Toplamda 6 kişi kalan kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanarak final öncesinde eleme potasına girmemek için mücadele etti. Peki, Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor 2021'de bu hafta eleme potasına giren isimler.

Yayınlanma Tarihi: 16.06.2021 10:37
Değiştirme Tarihi: 16.06.2021 10:37
Survivor'da haftanın eleme adayları kimler? İşte Survivor 2021'de bu hafta eleme potasına giren isimler

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren, izleyicilerini ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor Türkiye 2021'in dün akşam yayınlanan bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor'da zorlu parkurlarda bireysel dokunulmazlık oyununu kazanmak için savaşan yarışmacılar müthiş bir mücadele sergiledi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazanırken, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda ise kıran kırana bir mücadele yaşandı. Peki, Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor 2021'de bu hafta eleme potasına giren isimler.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI VE İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI? 

Survivor'da dün akşam zorlu parkurda iki takım yarışmacıları karşı karşıya geldi. Bu defa oyunun sonunda sadece dokunulmazlık değil aynı zamanda sevdikleri ile iletişime geçme fırsatı vardı. Oyunu kazanan kişi iki arkadaşı ile birlikte iletişim ödülünden faydalanacak. Ödül ise; bir haritada belirtilen yeri takip etmek ve ödülü bulmak. Yanı sıra tercih edilen bir iletişim ödülü. 15 Haziran günü gerçekleşen dokunulmazlık ve iletişim oyunu sonunda kazanan 5-3'lük skorla Poyraz oldu. Poyraz ise ödülden Ayşe ve Berkay ile birlikte faydalanmayı tercih etti.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Nefes kesen yarışlar ile Survivor 2021'in sonuna kısa zaman kaldı. Bireysel mücadele eden yarışmacılar ise bu hafta ikinci kez dokunulmazlık parkuruna çıktı. Pazartesi akşamı ilk dokunulmazlık sembolünü alan İsmail Balaban eleme adayı olarak mavi takımdan Dora'yı çıkarmıştı. İkinci aday ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu.