Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 18.05.2020

Survivor'da gönüllüler takımında ilk eleme adayı belli oldu

Survivor 2020’nin 79. Bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucu Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Peki bu akşam oynanan oyun sonrası ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı hangi takımdan çıktı? Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu?Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de bir eleme adayı daha belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 79. yeni bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununa çıktı. Bu kritik oyundan galip çıkan takım bu sefer Ünlüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ise ada konseyi toplandı ve SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımı, aralarından eleme potasına gidecek eleme adayını ise ada oylaması ile belirledi. Peki, Survivor'da eleme adayı kim seçildi? Gönüllülerin ilk eleme adayı kim oldu?

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. İlk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için bu oyun çok daha önemliydi. Bu oyunu muhakkak kazanma parolasıyla oyuna çıkan Ünlüler, oyuna da çok hızlı başladılar. Durumu 4-0'a kadar getiren Ünlüler takımı, Yunus Emre'nin üçte üç yaptığı dokunulmazlık oyununu rahat kazandılar. Ünlüler takımı, bu galibiyetle birlikte dokunulmazlık ile birlikte haftalık erzak paketini de kazandılar.

SURVIVOR'DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyi bu sefer Gönüllüler için toplandı. İkinci dokunulmazlık oyununda hezimete uğrayan Gönüllüler takımı, ada oylaması ile eleme potasına gidecek ismi yazdılar. Açılan oylama kutusunda çıkan isimlerde Berkan ve Yasin'in ismi vardı. Fakat Yasin'in ismi dört kez çıkınca diğer yazılanlara bakmaya gerek kalmadı. Bu sonuçla Yasin, Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR YASİN'DEN TAKIM ARKADAŞLARINA SİTEM

Survivor 2020'de yapılan kritik ada konseyinde Gönüllüler takımında eleme adayı olması sonrasında takım arkadaşlarına tepki gösterdi. Eleme adayı olmayı haketmediğini söyleyen Yasin, geçen hafta istediğini halde ismini yazmayanların bu hafta yazmasına sitem etti. Survivor'da geçen hafta Yasin, oyun sırasında Evrim'e yüksek sesli bir şekilde bağırınca oyundan atılmıştı. Yasin ise bu olayda cezamı seyirci kessin diyerek arkadaşlarından konseyde adını yazmalarını istediğini söyledi. Fakat arkadaşlarının onu sevdikleri ve 3 aylık emeğine yazık olmasın diyerek onun adını yazmak istemediklerini belirtti. Survivor Yasin, bu hafta ise hiçbir şey olmadığı halde onun adının dört kere yazılmasının geçen hafta söylediklerini ters olduğunu söyledi.