Yayınlanma Tarihi: 13.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 13.05.2020

Survivor'da Elif ile Nisa arasında büyük mücadele: Elektrik geliyor, su geliyor!

Survivor son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı Orman Evi ve yemek ödülü için mücadele verdi. Yarışmacılar, Survivor yeni bölümünde bu yıl ilk kez mücadele ettikleri bir parkura çıktı. Kıran kırana bir ödül oyununa sahne olan Survivor Takım Oyunu'nda Elif ile Nisa arasındaki atışlar dikkat çekti. Survivor 13 Mayıs 2020 tarihli yeni bölümünde Survivor yarışmacıları takım oyununda karşı karşıya geldi. 10 olan takımın kazanacağı Survivor takım oyununda, skor 7-6 ünlülerin lehine iken, Elif ile Nisa karşı karşıya geldi. Sayıyı, başarılı atışlar yaparak alan ve durumu 8-6'ya getiren kişi Elif olurken, ünlüler takmı bencinde büyük bir mutluluk vardı. 

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de eleme konseyinde yarışmaya veda eden isim açıklandı. Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde yaptığı açıklama ile izleyenler ve yarışmacılar şok oldu. Survivor'da Ersin Korkut, sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Futbol maçında dizini sakatlayan Survivor Ersin için yapılan sağlık kontrolleri sonrasında yarışmaya devam etmemesine karar verildi. Survivor'da Ersin Korkut'un zorunlu vedası sonucunda eleme yapılmadı. Bu hafta için yapılan SMS oylaması ile gelecek hafta yapılacak oylama birleştirilecek. Gelecek hafta elemede SMS sıralamasındaki yarışmacıların hakkı devam ediyor.

ERSİN KORKUT NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor yeni bölümde ada konseyinde herkesi derinden etkileyen bir veda yaşandı. Acun Ilıcalı, Survivor Ersin'in futbol maçında sakatladığı dizinin MR çekimi sonrasında incelemeler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.