Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İşte 26 Nisan Survivor 2021'de haftanın eleme adayları

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde dün akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Heyecan dolu karşılaşma sonucunda dokunulmazlık kazanan taraf gönüllüler takımı oldu ve ünlüler takımı ada konseyinde eleme adayı belirlemek için toplantı. Peki, Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İşte 26 Nisan Survivor 2021'de haftanın eleme adayları.

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2021 11:01
Değiştirme Tarihi: 26.04.2021 11:01
Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İşte 26 Nisan Survivor 2021'de haftanın eleme adayları

Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programı Survivor 2021'in takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Survivor'da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım ünlüler takımı oldu ve gönüllüler takımından bir kişi eleme adayı olarak gösterildi. Dün akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda ise gülen taraf gönüllüler takımı oldu ve bu seferde ünlüler takımı eleme adayı için takım arasında oylama yaptı. Peki, Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İşte 26 Nisan Survivor 2021'de haftanın eleme adayları.

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Ünlüler takımı, Çağrı’nın zorunlu vedası, Merve’nin sakatlığı nedeniyle oyuna beş kişi ile çıktı. İsmail Balaban’ın cezasının bittiği oyunda parkur su kaydırağı ile başlıyordu. Birçok denge engelini aşan yarışmacılar, finalde sürünme engelini geçtikten sonra altı sembolü düşürmeye çalıştı. Yüksek tempoda geçen oyunda Ünlüler takımı, bir ara skoru 6-3 yaptı. Gönüllüler takımı, sonrasındaki karşılaşmalarda üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 8-8 yaptılar. Sonraki karşılaşmalarda Batuhan, Dora’yı yenerken Melis de Ayşe karşısında galip geldi. Böylece Survivor’da 10-8 skorla dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da dün akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için kıran kırana bir mücadeleye girişti. Gönüllüler takımının 5-0 öne geçtiği oyunda Ünlüler takımı geriden gelerek skoru 7-7’ye getirmeyi başardı. Fakat sonraki üç oyunda sayıyı alan Gönüllüler takımı oldu. Böylece 10-7 skorla dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da haftanın ilk eleme adayları, dün akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından kesinleşti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı, gönüllüler takımından bir kişinin eleme potasına girmesini garantilemişti. Gönüllüler takımında yapılan oylama sonucunda haftanın ilk eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu.

Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde eleme adayını belirlemek için oylama yapıldı. Oylamada yazılan isimler Batuhan, İsmail ve İlayda oldu. Açılan oylarda adı en çok yazılan İlayda Şeker, haftanın 2. eleme adayı oldu.